DieRoten.pl
Reklama

Ouédraogo o krok od transferu do Bayernu!

fot. Fotolia
Reklama

Bardzo możliwe, że już niebawem poznamy pierwsze nazwisko nowego zawodnika Bayernu Monachium, który zostanie pozyskany w ramach letniego okienka.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami niemieckiej prasy, blisko transferu do klubu ze stolicy Bawarii ma być utalentowany pomocnik Assan Ouedraogo.

Według dziennikarza Patrika Strassera z lokalnego „Abenzeitung Muenchen”, monachijczycy mają być już o krok do pozyskania zawodnika Schalke 04 Gelsenkirchen, który znajdował się na celowniku wielu topowych klubów w Niemczech i Europie.

Mówi się, że do skompletowania tego ruchu transferowego brakuje już tylko podpisu samego piłkarza, co nie powinno stanowić raczej żadnego problemu, albowiem jak już informowaliśmy wcześniej, 18-latek od dawna był zdecydowany na Bayern Monachium.

Oczekuje się, że łączna kwota transferowa wyniesie około 15 milionów euro. Co do planu na młodego reprezentanta Niemiec, to celem jest automatyczne wypożyczenie piłkarza do S04, gdzie Assan będzie mógł nabierać dalej praktyki meczowej i skończyć spokojnie szkołę.

„AZ” nie poinformowało jak długi kontrakt otrzyma Ouedraogo, ale należy spodziewać się, że będzie to umowa co najmniej do końca czerwca 2029 roku.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...