Okazałe zwycięstwo rezerw

Piłkarze rezerw Bayernu Monachium udali się do Karlsruher po serii czterech spotkań bez zwycięstwa. Cel na spotkanie z rezerwami drużyny z zaplecza Bundesligi był jeden - zwycięstwo. Podopieczni Andriesa Jonkera wykonali zadanie i przy skromnej 156 osobowej publiczności pokonali gospodarzy 4:1.

Piłkarze Bayernu Monachium sprawe wyniku załatwili już w pierwszej połowie, kiedy to bramki kolejno zdobywali : Fischer, Usami, Sene i Van der Meulen. Wynik spotkania mógłby wyglądać całkowicie inaczej, gdyby nie przestrzelony rzut karny przez jednego z zawodników Karlsruher już w 10 minucie spotkania, jeszcze przy stanie bezbramkowym. Druga połowa nie przyniosła emocji i jedyne co wydarzyło się w niej ciekawego, to kolejny rzut karny dla gospodarzy, tym razem zamieniony na bramkę.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe dane z tego spotkania:

Karlsruher SC II:
Henning Bortel, Tobias Keusch, Parker Walsh, Thomas Konrad, Thorben Stadler (72. Jan Malsam), Ole Schröder, Sebastian Rutz (52. Lars Hummel), Pascal Groß, Manuel Hasel, Patrick Dulleck, Simon Zoller (56. Lukas Cambeis)

Trener: Markus Kauczinski

FC Bayern München II: Rouven Sattelmaier, Max Dombrowka, Cüneyt Köz, Timothy van der Meulen, David Vrzogic, Emre Can (75. Sebastian Dreier), Niklas Horn (66. Daniel Steimel), Takashi Usami, Dennis Chessa, Saer Sene (75. Toni Vastic), Manuel Fischer

Trener: Andries Jonker

Bramki: 0:1 Manuel Fischer (15.); 0:2 Takashi Usami (20.); 0:3 Saer Sene (22.); 0:4 Timothy van der Meulen (43.); 1:4 Patrick Dulleck (90., Foul-Elfmeter)

źródło:tz-online.de