DieRoten.pl

Oficjalnie: Toronto Blizzard partnerem Bayernu

20.05.2022, 07:36:54
PodStadionem.pl

Bayern Monachium od wielu miesięcy i lat robi co w swojej mocy, aby w jak najlepszym stopniu zadbać o rozwój i dalsze promowanie marki bawarskiego klubu.

W związku z tym monachijczycy zawarli w ostatnich latach wiele strategicznych partnerstw – oprócz pozyskania nowych sponsorów, mowa również o związaniu się umowami z nowymi partnerami (m. in. FC Dallas, SSV Ulm czy też Japoński Związek Piłki Nożnej).

Tym razem „Bawarczycy” poinformowali o zawarciu partnerstwa z Toronto Blizzard, czyli z najlepszym kanadyjskim programem stypendialnym w dziedzinie piłki nożnej dla chłopców i dziewcząt.

Partnerstwo ma na celu zapewnienie młodym piłkarzom w wieku 8-18 lat możliwości nauki i rozwoju w stylu zawodnika Bayernu. Cel ten zostanie osiągnięty dzięki zastosowaniu w programie metodologii trenerskiej FCB i wspólnemu tworzeniu ścieżek rozwoju dla młodych zawodników.

Joe Parolini (prezes Tornado Blizzard):

Bayern Monachium jest idealnym partnerem, który pomoże wprowadzić nową filozofię trenerską dla utalentowanej młodzieży w Ontario. Kiedy w 1999 roku przejąłem kontrolę nad klubem Blizzard, bardzo ważne było zapewnienie kobietom i dziewczętom równych szans na grę i taką samą jakość szkolenia i rozwoju. Wierzę, że dzięki temu partnerstwu będziemy w stanie zidentyfikować talenty, rozwijać się i tworzyć ścieżki prowadzące do innych możliwości, takich jak Młodzieżowy Puchar Bayernu, World Squad i więcej.

Jochen Sauer (szef Campusu FCB):

Widzieliśmy na własne oczy, jak wiele niesamowitych talentów pochodzi z Kanady. Nasza współpraca z Toronto Blizzard pozwoli nam dzielić się naszą filozofią trenerską, a także identyfikować i pomagać w rozwoju młodych talentów w Toronto. Cieszymy się, że wraz z Toronto Blizzard wprowadzimy tę współpracę do prowincji Ontario.

Trenerzy FCB i Toronto Blizzard będą w stałym kontakcie, co tydzień będą odbywać rozmowy konferencyjne w celu oceny rozwoju sytuacji. Wspólnie będą rozwijać innowacyjne modele i możliwości, aby zapewnić utalentowanym młodym zawodnikom możliwość rozwoju w piłce.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)20.05.2022 20:54
Ciekawe co taka współpraca da.
20.05.2022 16:41
Witamy na pokładzie :)
20.05.2022 14:47
Promowanie marki i zastrzyk gotówki, elegancko:)
20.05.2022 11:22