DieRoten.pl

Oficjalnie: Hansen wzmocni FCB Frauen zimą

05.12.2022, 08:39:49
PodStadionem.pl

Choć do otwarcia zimowego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to żeńska drużyna Bayernu Monachium dokonała już pierwszego wzmocnienia.

Klub ze stolicy Bawarii potwierdził, że wraz z początkiem zimowego okienka transferowego, żeński zespół FCB wzmocni 25-letnia Tuva Hansen, która do tej pory jako pani kapitan reprezentowała barwy mistrzyń Norwegii – SK Brann Kvinner.

Norweżka podpisała z Bayernem kontrakt, który wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2023 roku i będzie obowiązywać do końca czerwca 2026 roku. Warto podkreślić, że mogąca grać na obu bokach obrony piłkarka, miała już okazję w przeszłości współpracować z Alexandrem Strausem, który latem przejął zespół monachijek.

− Chcę grać jak najwięcej i wygrywać trofea, dlatego tu jestem. Nie mogę się doczekać, aby stać się częścią Bayernu i tworzyć wspomnienia z tym klubem – powiedziała Hansen.

− FC Bayern to wielki klub, w którym widzę wiele możliwości. Zawsze chcę wygrywać. Myślę, że możemy tu wiele osiągnąć razem – podsumowała nowa piłkarka Bayernu.

Jeśli mowa o żeńskiej drużynie Bayernu Monachium, to już wkrótce, bo w najbliższą środę, piłkarki Bayernu w meczu rewanżowym fazy grupowej żeńskiej Ligi Mistrzów, zmierzą się na Allianz Arenie z FC Barceloną – początek tego spotkania zaplanowano o 21:00.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)05.12.2022 17:26
Dla mnie to duże wzmocnienie.
05.12.2022 12:34
Zakupy zawsze się przydadzą :)