Oceń zawodników za mecz z Mainz

25.04.2021, 00:05:51

Wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu DieRotenPL zapraszamy do wystawienia ocen Bawarczykom po ostatnim spotkaniu z drużyną FSV Mainz 05.

Mistrzowie Niemiec zaprzepaścili okazję na zdobycie mistrzostwa i ponieśli zasłużoną porażkę 2:1. Jedynego gola dla bawarskiego klubu zdobył wracający po przerwie Robert Lewandowski.

Przypominamy, że głosujemy w skali 1-6, gdzie 1 oznacza "klasę światową", a 6 "występ poniżej krytyki".

OCEŃ ZAWODNIKÓW FCB.

źródło: DieRotenPL

KONKURS TYPERA

Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

24.04.2021 19:26
@josh1982 może nie 10 ale 25 a na pewno 30 minut podlega ocenie.

kwadrans to myślę tylko w skrajnych przypadkach, gdy ktos albo popelni skrajny bład przez który drużyna przegra albo gdy ktoś uratuje drużynę.
24.04.2021 19:14
Zgadzam się z Arkady142, już dawno o tym pisałem. Nawet jeśli ktoś zagrali dziesięć ostatnich minut powinien być oceniany!!
24.04.2021 19:12
Droga redakcjo prosimy o więcej nazwisk. To jest niesprawiedliwe że ktoś gra połowę meczu a nie można go ocenić. Można jak najbardziej.
24.04.2021 19:00
@FanGraczyBayern Mógł sam sobie pomóc i strzelić kiedy był sam na sam po błędzie Mainz. Wszyscy dzisiaj byli tragiczni. Neuer już głową na wakacjach na plaży w siatkówkę gra, a Lewy głową na wakacjach gra w rugby, a reszta myśli gdzieby tu pojechać.
24.04.2021 18:39
@GuteSpiele
O jej, naprawdę? Nawet 5,5 Lewemu nie dałeś na zachętę za tego gola? Ale mi przykro.

Lewy słabo zagrał, ale za tego gola dostał trochę lepszą ocenę niż 6. Zresztą gdzie byli ci co mieli mu pomóc?
24.04.2021 18:37
Tylko 8 zawodników? Skoro ktoś gra całą połowę meczu, to jak najbardziej są podstawy do wystawienia mu oceny. Niezrozumiała decyzja Redakcji.
24.04.2021 18:33
@FanGraczyBayern Wszyscy dziś zagrali słabo i dostali 6.0 od góry do dołu.

PS Lewy którego nikt nie atakuje uderza 10 metrów nad bramką. To ile on chciał tych goli w tym sezonie strzelić :D
24.04.2021 18:26
David Alaba - 5.85. To ile on chciał zarabiać?
24.04.2021 18:13
@Abzyrl nie tak zostało przygotowane
24.04.2021 18:10
Czy tylko mi się coś źle załadowało czy wszyscy mają tylko ósemkę zawodników do oceny? Czemu nie mogę dać szósteczek Comanowi i Sane??
24.04.2021 17:54
Cóż, po iluś zwycięstwach w lidze przyszła porażka, normalna kolej rzeczy. A może i odbicie sytuacji w klubie, która ciekawa nie jest.