Oceń zawodników za mecz z Augsburgiem

20.11.2021, 08:12:34

Wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu DieRotenPL zapraszamy do wystawienia ocen Bawarczykom po ostatnim spotkaniu z drużyną Augsburga.

Mistrzowie Niemiec spisali się mocno poniżej swoich możliwości i zostali pokonani na wyjeździe przez FC Augsburg 2:1. Jedynego gola dla bawarskiego klubu zdobył Robert Lewandowski.

Przypominamy, że głosujemy w skali 1-6, gdzie 1 oznacza "klasę światową", a 6 "występ poniżej krytyki".

OCEŃ ZAWODNIKÓW FCB.

źródło: DieRotenPL

KONKURS TYPERA

Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (11)

20.11.2021 17:24
20.11.2021 17:15
20.11.2021 12:18
Jak dla mnie Pavard nie zasłużył nawet na "6" ale niżej ocenić się go niestety nie da :/
#MiaSanMia
20.11.2021 12:14
20.11.2021 10:56
Może warto zatem zastanowić się nad zmianą regulaminu, skoro jedna pełna połowa lub nawet więcej minut w meczu nie wystarcza do oceny. Jestem za zmianą, min 45min.
20.11.2021 09:41
@Dugi

W regulaminie jest jasno napisane - minimum 60 minut. W czym więc problem?
20.11.2021 09:13
Poza Nianzou ktory wszedl na sama koncowke to w meczu wystapilo 14 graczy a ocenic mozna tylko 9. Absurd. Tez podziekuje z tym ocenianiem.
20.11.2021 08:27
Oceny chyba każdy da podobne :p
20.11.2021 00:50
Jest okazja do ocenienia "świetnego" występu naszych kopaczy, ale patrząc na kolejną wybiórczość Redakcji, podziękuję i od dziś kończę z ocenianiem, skoro 52 minuty Richardsa i Sabitzera, czy też 42 minuty Daviesa i Musiali, to niewystarczający czas do wystawienia noty.
19.11.2021 23:49
Niestety zgodnie z obietnicą czynię honory...
19.11.2021 23:44
Wszyscy kręcą się wokół występu poniżej krytyki.