DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Kontuzja Alaby niegroźna

fot.
Reklama

Wczorajszy mecz byłby idealny dla kibiców Bayernu Monachium...gdyby nie uraz Davida Alaby. Wszyscy obawiali się najgorszego, ale wiele wskazuje na to, że skończy się tylko na strachu.

Przypomnijmy, że austriacki obrońca musiał opuścić boisko w 79 minucie wczorajszego meczu. Zaraz po spotkaniu w sprawie kontuzji Alaby wypowiadał się Hasan Salihamidzic.

- Oby to nic poważnego. Nie chcę nawet myśleć o kontuzji więzadeł - mówił zmartwiony Bośniak zaraz po wygranym 5:0 spotkaniu z Eintrachtem.

Na całe szczęście, według najnowszych doniesień dziennikarzy "Bild", nie doszło do groźnego urazu. Wszystko zakończyło się jedynie na dużym krwiaku w okolicach kolana obrońcy Bayernu. Alaba najprawdopodobniej nie wystąpi jednak w sobotnim meczu w ramach Pucharu Niemiec, ale później powinien już być do dyspozycji Niko Kovaca.

Przypomnijmy, że monachijczycy swoją kampanię w Bundeslidze rozpoczną 24.08 spotkaniem z Hoffenheim.

11:46

Oficjalnie! Bayern potwierdził, że uraz Davida Alaby to nic poważnego. Austriak nie doznał urazu więzadeł. Ma tylko sporego sinika na kolanie. Każdego dnia będzie odpowiednio leczony przez sztab medyczny FCB.

Źródło: Bild Twitter
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...