Niemcy remisują, Kane z dwoma golami

Jak już informowaliśmy wcześniej, dokładnie 9 października (poniedziałek) oficjalnie rozpoczęła się druga w tym sezonie przerwa reprezentacyjna.

Na przestrzeni ostatnich dni odbyło się już wiele spotkań na arenie międzynarodowej. Tym razem z kolei w akcji mogliśmy oglądać między innymi niemiecką reprezentację narodową, która mierzyła się w sparingu z drużyną Meksyku. Ponadto Anglicy mierzyli się z Włochami. Jak spisali się gracze Bayernu w tych i innych pojedynkach?

Meksyk 2:2 (1:1) Niemcy

Swoje drugie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach zgrupowania w USA, rozegrali dziś w nocy piłkarze kadry narodowej Niemiec. Po wygranej 3:1 nad Stanami Zjednoczonymi, tym razem niemieckiej drużynie przyszło zagrać z Meksykiem.

Koniec końców sparing na Lincoln Financial Field w Filadelfii zakończył się remisem i wynikiem 2:2. Co do bramek dla ekipy „Die Mannschafft”, na listę strzelców wpisali się kolejno Antonio Ruediger (25’) oraz Niclas Fuellkrug (51’), który może pochwalić się już 9 trafieniami w 11 występach dla Niemiec.

Spośród powołanych z Bayernu graczy, pełne 90 minut rozegrał tylko Leroy Sane. Co do reszty monachijczyków, to ich liczby prezentują się następująco:

− Leroy Sane (90 minut).
− Jamal Musiala (87 minut).
− Thomas Mueller (45 minut).
− Leon Goretzka (25 minut).

Anglia 3:1 (1:1) Włochy

Wczorajszego wieczoru w akcji mogliśmy oglądać także Anglików, którzy w ramach eliminacji do przyszłorocznego EURO mierzyli się na Wembley Stadium z Włochami.

Choć goście objęli prowadzenie w 15. minucie za sprawą Scamakki, to podopieczni Garetha Southgate’a nie dali za wygraną i ostatecznie zasłużenie zwyciężyli 3:1, zaś dwie bramki zdobył Harry Kane, który jako kapitan spędził na murawie pełne 90 minut.

Korea Południowa 6:0 (2:0) Wietnam

Bardzo dobry występ zaliczyli także piłkarze Juergena Klinsmanna, czyli Korea Południowa, która w meczu towarzyskim rozbiła Wietnam aż 6:0. Jedyny reprezentant Bayernu w koreańskiej kadrze, czyli Kim Min-jane, spędził na boisku 76 minut i zdobył jedną z bramek. Ponadto stoper został wybrany Piłkarzem Meczu w tym starciu.