DieRoten.pl

Neuhaus: Nie muszę się przenosić do Bayernu

05.06.2021, 15:22:10
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Wśród zawodników, którzy wedle doniesień prasowych mają budzić zainteresowanie Bayernu Monachium jest między innymi Florian Neuhaus z Borussii M'Gladbach.

reklama

reklama

Choć jeszcze jakiś czas temu, temat możliwego transferu pomocnika do Bayernu ucichł, to doniesienia niemieckiego dziennika „Bild” o rzekomej umowie i porozumieniu Neuhausa z monachijczykami na nowo rozpaliły dyskusję w mediach.

Przypominamy, że wedle doniesień wspomnianego wyżej źródła, „Bawarczycy” mieli dogadać się z Niemcem, aby ten przeczekał jeszcze sezon 2021/22 w Gladbach, po czym w 2022 roku zasiliłby szeregi rekordowego mistrza Niemiec za około 40 milionów euro.

Plotki te błyskawicznie zostały jednak rozwiane przez Floriana, zaś nie dalej jak dziś, 24-latek ponownie odniósł się do kwestii swojej przyszłości i podkreślił, że równie dobrze jest w stanie wyobrazić sobie przenosiny do innego zagranicznego klubu.

− Mogę sobie równie dobrze wyobrazić transfer poza granice Niemiec. Nie muszę wcale przenosić się do Bayernu − powiedział Neuhaus.

− Już powtarzałem, że czuję się komfortowo w Borussii M'Gladbach. Nowy klub musi przede wszystkim przewyższyć to uczucie. Nie jestem związany z jednym klubem. Jestem otwarty na wszystko, ale każdy element musi ze sobą współgrać − podsumował Niemiec.

źródło: AZ / Spox / TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama08.06.2021 10:46
Zobaczymy, równie dobrze kierunek brytyjski może być grany. Na kasę z szejkami nie wygramy.
05.06.2021 20:40
Ja myślę że jeśli dołączy to dopiero za rok. Tak myślę.
05.06.2021 18:31
@Abzyrl niezasłużenie bo go nie lubisz i tylko dlatego i sory ale Twoja opinia nie jest za nic obiektywna bo decydują tutaj osobiste odczucia ;) Właśnie rozgrywki ligowe, są najbardziej sprawiedliwe. Dlaczego? Bo mistrzem zostaje ten kto prezentuje najwyższą formę przez cały okres. A nie, przygotują się do tego jednego meczu w pucharze i będą jechać na szczęściu. Dlaczego w przypadku mistrzów krajowych, mało kiedy mówi się że dany klub nie zasłużył? A dlatego, że rzadko kiedy na samym szczęściu można jechać przez wszystkie 38 kolejek. Albo przynajmniej w ich połowie. Takie Leicester czy West Ham, ładnie jechali i pracowali. Byli w strefie dającej LM. Dlaczego więc się nie udało? Bo nie potrafili utrzymać formy. A Liverpool jeśli dobrze pamiętam mniej więcej do końca roku 2020 roku był pierwszy w tabeli ligi angielskiej. Później brak środka obrony zaczął im doskwierać, Ci co trzymali środek pola musieli grać w obronie bo nie było kim grać i wyniki były jakie były. Ale nawet pod koniec ligi, Thiago zaczął łapać formę, Fabinho przeszedł na środek pola i dlatego LFC zakwalifikował się do LM, wykorzystując słabość przeciwników, tak jak jego przeciwnicy wykorzystali ich słabość aby wyprzedzić ich w tabeli.

A LFC Dostawał oklep bo była potężna wyrwa w takiej postaci że wypadło im na raz na porównywalny okres czasu aż trzech stoperów głównych kandydatów do gry. Sugeruję, nie kierować się osobistymi odczuciami bo później wyglądają posty jak wyglądają.
05.06.2021 18:24
@Arkady142 Liverpool dostawał w tym sezonie taki oklep, że aż miło się na to patrzyło. Udało im się co prawda szczęśliwie dostać do europejskich pucharów. Moim zdaniem niezasłużenie ale każdy uważa jak chce i możecie się ze mną nie zgodzić.
#MiaSanMia
05.06.2021 18:11
@Abzyrl beznadziejny? Bez kitu nawet nie wiem jakie kryteria beznadziejności tam widzisz... :O
05.06.2021 18:00
Jak tylko odejdzie Tolisso i Cuisance to OD RAZU trzeba iść po zawodnika Gladbach. Dobrze, że on ma klauzulę bo po udanym EURO jego wartość mogłaby być znacznie większa...
A jak nie Bayern to co? Liverpool...no błagam, jak chce przejść do beznadziejnego klubu i nic nie grać to może lepiej niech już zostanie w BMG :/
#MiaSanMia
05.06.2021 17:58
Ja tam ciągle mam nadzieję że dołączy do nas już teraz a jak nie to za rok.
05.06.2021 17:14
Zawsze może przenieść się Brighton i tam się dalej rozwijać...
05.06.2021 16:28
Musi teraz grać w „brak podpisania kontraktu z Bayernem” więc będzie rozważał różne kierunki. Zobaczy w przyszłym roku które przecieki okażą się prawdą.