DieRoten.pl
Reklama

Neuer zagra dziś od początku z Ukrainą

fot. Photogenica
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej, który przypomnijmy odbędzie się na niemieckich stadionach.

Mistrzostwa Europy w Niemczech ruszają dopiero 14 czerwca, kiedy to na monachijskiej Allianz Arenie odbędzie się pojedynek pomiędzy Niemcami a Szkocją.

Zanim jednak dojdzie do tego spotkania, to w najbliższych dniach czeka nas wiele meczów testowych – dziś dla przykładu późnym wieczorem do akcji wkracza ekipa „Die Mannschaft”, gdzie obowiązki selekcjonera pełni Julian Nagelsmann.

Wczoraj z kolei odbyła się konferencja prasowa z udziałem opiekuna niemieckiej kadry, który zdradził między innymi, że między słupkami stanie Manuel Neuer. Jako ciekawostkę warto nadmienić, iż Manu swój ostatni pojedynek dla DFB zaliczył w grudniu 2022 roku.

− Manu zagra i zrobi dobre wrażenie. Oczywiście choroba żołądkowo-jelitowa jest nieco męcząca, ale od kilku dni miał okazję dojść do siebie – powiedział Nagelsmann.

− Oceniając wydajność, zawsze trzeba brać pod uwagę, gdy ktoś miał długą kontuzję. Myślę, że rozegrał świetny sezon, biorąc pod uwagę to, co się stało. Ostatecznie mam do niego duże zaufanie, ponieważ wciąż jest bardzo dobrym bramkarzem. Rozegra wspaniałe EURO, jestem tego pewny. On się pali do gry – podsumował Julian Nagelsmann.


Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...