DieRoten.pl
Reklama

Neuer z wizytą w Sugar Mountain

fot. Photogenica
Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Bayern Monachium bierze udział w różnych akacjach i projektach, których głównym założeniem jest m. in. promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży.

Dużo tych akcji organizowanych jest również wspólnie z FC Bayern Kids Club, który zrzesza najmłodszych fanów bawarskiego klubu (do trzynastego roku życia).

Przed tygodniem (18 maja) odbył się kolejny Familien Tag – tym razem został on zorganizowany w Sugar Mountain, gdzie oprócz maskotki Berniego, dzieci odwiedzili także kapitanowie Kids Club, czyli Linda Dallmann z żeńskiej drużyny oraz Manuel Neuer.

Ponadto gościem specjalnym był były defensor i wychowanek Bayernu – Diego Contento. Dla najmłodszych zorganizowano wiele atrakcji piłkarskich (mowa m. in. o tenisie piłkarskim, kursie dryblingu czy stacji pomiaru prędkości strzału).

Z kolei na stanowisku malarskim dzieci mogły dać upust swojej kreatywności. Jak zwykle towarzyszył im również Berni, który chętnie pomagał najmłodszym oraz pozował do zdjęć.

Spotkanie z Neuerem i spółką

Co do wspomnianych wyżej Lindy Dallmann, Manuela Neuera oraz Diego Contento, entuzjazm wśród dzieci był ogromny, zaś spotkanie całej trójki było dla nich wielką atrakcją – wysłannicy FCB chętnie pozowali do zdjęć, rozdawali autografy oraz odpowiadali na liczne pytania.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...