DieRoten.pl

Neuer: Rozumiem rozczarowanie Ter Stegena

14.06.2018, 08:11:24
Ł. Skwiot

Jak już doskonale wiemy niemiecka reprezentacja narodowa przebywa obecnie w Moskwie, gdzie podopieczni Joachima Loewa przygotowują się do Mundialu.

Do Rosji pojechał między innymi Manuel Neuer, którego wyjazd do ostatnich dni stał pod znakiem zapytania – głównie z powodu przebytego niedawno poważnego urazu złamanej kości śródstopia w prawej stopie.

Obecność Manuela Neuera na mistrzostwach Świata oznacza tym samym, że będzie on pełnił rolę numeru jeden w bramce „Die Mannschaft”. Sam Joachim Loew przyznał jakiś czas temu, że nie będzie powoływał 32-latka, aby ten siedział na ławce.

W niedawno udzielonym dla „Gazzetta dello Sport” kapitan Bayernu i niemieckiej kadry narodowej podkreślił, że doskonale rozumie rozczarowanie Marca-Andre ter Stegena. Mimo wszystko jak mogliśmy się dowiedzieć relacje obu panów są bardzo dobre.

Nasze relacje są bardzo dobrze. Rozmawiamy podczas treningów, prowadzimy normalne rozmowy. Rozumiem doskonale jego rozczarowanie – powiedział Manuel Neuer.

− Rozegrał w końcu dobry sezon z Barceloną. Każdy z nas chce grać od pierwszej minuty, zaś trener musi podjąć decyzję. Marc jest dla nas bardzo cenny – podsumował bramkarz Bayernu Monachium.

 Swoje pierwsze spotkanie mistrzowie Świata rozegrają na Mundialu w Rosji 17 czerwca w sobotę o 17:00. Rywalem podopiecznych Joachima Loewa będzie reprezentacja Meksyku.

 

źródło: GdS

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama14.06.2018 12:50
@Gabricone: "pierwsze spotkanie mistrzowie Świata rozegrają na Mundialu w Rosji 17 czerwca w sobotę o 17:00" - a nie przypadkiem w niedzielę?
14.06.2018 10:14
Trudno, takie jest życie, gracze są profesjonalistami i każdą decyzję muszą zaakceptować.