DieRoten.pl

Serge Gnabry do sezonu 2017-2018 będzie przygotowywał się z drużyną 1899 Hoffenheim, gdzie został wypożyczony na rok z Bayernu Monachium. Z takiego obrotu spraw radości nie kryje trener Julian Naglesmann, który bardzo chwali Mistrza Europy do lat 21.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Pomocnik zdecydował się po minionych rozgrywkach zamienić Werder Brema na Mistrzów Niemiec, jednak jego życzeniem było także wypożyczenie do któregoś z klubów Bundesligi, aby tam zbierał niezbędne doświadczenie do dalszego rozwoju. Padło na Hoffenheim, z czego cieszy się 29-letni szkoleniowiec.

- Serge to ogromnie utalentowany i niezwykły zawodnik, który na placu gry daje dużo gazu - stwierdził Julian.

Gnabry mimo młodego wieku ma za sobą już sporo doświadczenia, bowiem w przeszłości był już zawodnikiem Arsenalu Londyn, ma za sobą bardzo dobry sezon w klubie z Weserstadion oraz zakończony zwycięstwem Niemców Mistrzostwa Europy do lat 21. Poza tym trener Hoffe liczy na wszechstronność nowego podopiecznego.

- On jest bardzo elastyczny na boisku, co umożliwia mu skuteczną grę na kilku pozycjach. Będę miał to oczywiście na uwadze - dodał Naglesmann.

źródło: www.tz.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama16.07.2017 17:12
Wszyscy zachwycają się nad Nagelsmanem, ja też, uważam że to co zrobił w ubiegłym sezonie to wielka sprawa, ale prawdziwe wyzwanie czeka go w nadchodzącym sezonie. Hoffenheim będzie grało na trzech frontach i wtedy właśnie poznamy jakim trenerem jest Nagelsman.
16.07.2017 11:46
Fajnie jakby wrócił razem z Nagelsmanem ;)
15.07.2017 23:04
Liczę że na tym wypożyczeniu stanie się jeszcze lepszym graczem i za rok wróci do nas jako wieki piłkarz!!!

reklama

reklama