DieRoten.pl

Nagelsmann wyklucza powrót Ribery'ego

16.08.2021, 09:14:50
FotoOlimpik

Ostatnimi dniami w niemieckich i kilku zagranicznych mediach pojawiło się sporo plotek na temat możliwego powrotu Francka Ribery'ego do Bayernu Monachium.

Francuski skrzydłowy od tygodni pozostaje bez klubu, po tym jak jego umowa z Fiorentiną dobiegła końca. Ostatnio Franck, razem z Jeromem Boatengiem trenował przy Saebener Strasse, a nawet wziął udział w meczu legend FCB na początku sierpnia. Wielu dziennikarzy i kibiców połączyło te sprawy i zaczęto spekulować o możliwym powrocie Ribery'ego do Bayernu.

Niemniej jednak plotkom tym jakiś czas temu zaprzeczył Oliver Kahn, zaś podczas czwartkowej konferencji prasowej swoje zdanie w tej kwestii wyraził również Julian Nagelsmann, który podkreślił, że 38-latek nie trafi na Allianz Arenę.

− Po prostu z nim rozmawiałem i pytałem, jak się miewa. Powiedziałem mu, że w tym stroju jest mu jeszcze bardzo, bardzo dobrze. Na wszystko inne Olli Kahn odpowiedział już w wystarczającym stopniu − powiedział Nagelsmann.

− Wszystko zostało już powiedziane w tym temacie. To ambitny zawodnik, który chce utrzymać formę. Dobrze, że ukończył program treningowy z Broichem. Rozmawiałem z nim podczas meczu legend, ale nie chodziło o transfer − podsumował trener FCB.

Według różnych doniesień medialnych Franck Ribery w dalszym ciągu pragnie grać we włoskiej Serie A. Póki co Francuz pozostaje bez klubu, ale jedno jest pewne − skrzydłowy nie zamierza wcale kończyć swojej piłkarskiej kariery.

źródło: FCB TV

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)17.08.2021 07:45
Może tak pomagają szukać mu klubu. Podpiszmy z nim kontrakt, bo "Bayern wyrażał zainteresowanie". Trochę rozdmuchu przyda się gdy nie ma klubu, a chciałby pokopać.
16.08.2021 18:02
Panowie, nikt poważny chyba nie sądził że Ribery zostanie włączony do pierwszego składu!!? Ktoś tam coś do żartów powiedział, prasa podchwyciła i znów mamy kolejny kabaret!!:)
16.08.2021 13:43
I dobrze. Abstrahując od słabości skrzydłowych powrót Ribery'ego nie wchodzi w grę..
16.08.2021 13:37
No wielka szkoda bo mamy błaznów na linii pomocy
16.08.2021 09:25
Jeszcze będzie czas na jego powrót, ale już w zupełnie innej roli.