DieRoten.pl

Nagelsmann o przyszłości Gnabry'ego i Suele

15.10.2021, 21:28:36
Foto Olimpik

Podobne artykuły

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że jednym z największych zwycięzców pojawienia się Juliana Nagelsmanna w zespole rekordowego mistrza Niemiec jest Niklas Suele.

reklama

reklama

Niemiec stopniowo odzyskuje wysoką formę i prezentuje się coraz lepiej – główną zasługę przypisuje się tutaj Julianowi Nagelsmannowi, który obdarzył stopera wielkim zaufaniem i daje mu regularnie szanse gry w wyjściowej XI.

Ostatnio trener bawarskiego klubu udzielił obszernego wywiadu dla niemieckiego „Abendzeitung Muenchen”, w którym odniósł się do przyszłości Niklasa Suele. Przypominamy, że umowa defensora „Gwiazdy Południa” obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

− To zależy od jego rozwoju, a także od sytuacji na rynku, czy będzie chciał przedłużyć swój kontrakt, czy nie. Wtedy zobaczymy, czy będzie to odpowiadało obu stronom. Niki musi się jeszcze trochę rozwinąć ze swoim potencjałem, a potem wykorzystać go jako bardzo dobry środkowy obrońca – powiedział Nagelsmann.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzem, trener FCB odniósł się również do sytuacji Serge’a Gnabry’ego, którego umowa zostanie przedłużona, ale oficjalnego ogłoszenia ze strony bawarskiego klubu nie należy spodziewać się w tym tygodniu (więcej tutaj).

Julian Nagelsmann nie ukrywa, iż cały Bayern będzie szczęśliwy, kiedy w końcu Niemiec złoży już podpis pod nowym kontraktem.

− Spójność zespołu jest ważna, tak jak identyfikacja. Mamy bardzo silną klasę rocznika '95, która również świetnie dogaduje się prywatnie, co ma pozytywny wpływ na całą grupę. Będziemy zadowoleni, gdy Gnabry przedłuży kontrakt – podsumował Julian Nagelsmann.

źródło: Abendzeitung Muenchen

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama16.10.2021 09:06
Oby obaj przedłużyli.
16.10.2021 08:12
Chciałbym żeby obaj przedłużyli i grali nadal u nas.
16.10.2021 07:22
Ja myślę że obaj przedłużą kontrakty.
15.10.2021 22:52
Jeśli chodzi o Gnabry’go to można być spokojnym, ale jeśli chodzi o Suele to niestety nie spodziewam się szczęśliwego zakończenia.
15.10.2021 22:50
Ewentualna dziura po Sule jest spokojnie do szybkiego zalatania (Rudiger/Ginter) bez straty jakosci.
Serga zastapic to juz bylby mega problem ale tu sytuacja wydaje sie byc pod kontrola i nic zlego sie raczej nie wydarzy.