DieRoten.pl

Musiala: Sukces mógł być większy w tym sezonie

23.05.2022, 14:34:54

Sezon 2021/22 oficjalnie dobiegł już końca dla wszystkich zespołów Bayernu Monachium − zarówno tych męskich, jak i również żeńskich.

Jeśli mowa o pierwszej drużynie Bayernu, to monachijczycy zdobyli mistrzostwo oraz Superpuchar Niemiec. Niestety, ale FCB poległo w DFB Pokal już w drugiej rundzie, zaś w przypadku Champions League mówimy o odpadnięciu na etapie ćwierćfinału z Villarreal.

W udzielonym ostatnio wywiadzie Jamal Musiala przyznał, że choć sukces mógł być większy w tym sezonie, to mimo wszystko dla niego kampania 2021/22 była dobra.

− Dla mnie osobiście sezon był OK. Ale sukces ten mógł być jeszcze większy. Ważne było, aby mieć dużo czasu na grę i zdobyć więcej doświadczenia - na różnych pozycjach, a także w ważnych meczach, takich jak z Villarrealem. Dużo się nauczyłem – powiedział Musiala.

W dalszej części rozmowy dla portalu „Sport1”, pomocnika rekordowego mistrza Niemiec poproszono również o kilka słów na temat swojego numeru „42” na koszulce.

− Bayern dał mi ten numer. Poszperałem trochę i dowiedziałem się, że ma ono również bardzo ładne znaczenie. Dobrze mi to pasuje – mówił dalej.

− Nie, przynajmniej nie w ciągu najbliższych kilku lat nie myślę o tym. Jestem bardzo zadowolony z numeru 42. To fajny numer, który będę nosić przez jakiś czas. 42 do końca kariery? Nigdy nie mów nigdy! (śmieje się) – podsumował Jamal Musiala.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)24.05.2022 22:33
Nie mógł tylko powinien być lepszy!!
23.05.2022 15:57
Zawsze może być lepiej. Trzeba próbować w przyszłym sezonie. Głowa do góry!
23.05.2022 14:36
Pewnie, że mógł. Gdyby ławka była mocniejsza. Klub walczy na 3 frontach ma super 11 i tylko 2 doświadczonych i dobrych zawodników na ławce. No sorry ale taką kadrą daleko się nie zajedzie.