DieRoten.pl

Mueller: To czysta przyjemność

02.04.2017, 15:19:05
Ł. Skwiot

Bohaterem wczorajszego spotkania w Monachium przeciwko Augsburgowi był bez wątpienia Robert Lewandowski. Cichym bohaterem pojedynku z FCA był również Thomas Mueller, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Monachijczycy z meczu na mecz udowadniają swoją wysoką formę − wczorajszego popołudnia ofiarą rozpędzonych "Bawarczyków" padł FC Augsburg Manuela Bauma, który został rozbity aż 6:0.

Kolejny świetny występ z rzędu zaliczył Thomas Mueller, który strzelając dwie bramki przeciwko augsburczykom zamknął usta wszystkim krytykom, którzy przez kilka ostatnich tygodni co rusz krytykowali Niemca za formę prezentowaną zarówno w FCB jak i kadrze narodowej.

Podczas swojego ostatniego wywiadu udzielonego dla DFB.de zawodnik "Dumy Bawarii" wypowiedział się na temat wczorajszego meczu z Augsburgiem, nadchodzącego meczu z Hoffenheim a także wyzwań czekających Bayern w kwietniu.

Poczekajmy i przekonajmy się co się stanie, kiedy przyjdzie nam rozegrać nadchodzące ważne spotkania. Do pewnego stopnia musimy się wziąć w garść powiedział Thomas Mueller.

Jesteśmy w dobrej formie, ale kwiecień jest dla nas bardzo pracowitym miesiącem. Będziemy musieli odnaleźć właściwą drogę i przejść ten morderczy maraton kontynuował piłkarz "Die Roten".

Musimy forsować tempo jeśli chcemy wygrać mecz z TSG. Zdajemy sobie sprawę, że nie otrzymamy żadnych prezentów w Hoffenheim. Posiadają dobry zespół o wielkiej jakości. Podejdziemy do tego meczu odpowiednio dodał Mueller na temat nadchodzącego meczu z "Wieśniakami".

Thomas zabrał także głos w sprawie swojej obecnej formy strzeleckiej i jak sam zauważył zdobywanie bramek jest dla niego czystą przyjemnością.

Zdobywanie bramek zawsze jest przyjemną zabawą i udało mi się zdobyć co najmniej jedną bramkę w moich trzech ostatnich spotkaniach, wliczając w to mecz kadry narodowej. W dzisiejszym meczu mieliśmy mnóstwo zabawy zakończył Niemiec.

źródło: DFB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)03.04.2017 10:35
Thomas jest super !!!

Kiedy najbliższy mecz ..wie ktos ? wszedzie jest napisane ze 4tego kwietnia a tutaj ze 5tego ?
03.04.2017 09:15
Tomek odblokował się i teraz pokażę na co go stać w decydującym momencie sezonu
03.04.2017 01:26
Fajnie ze chlopaki mowia tak ze lubia bawic sie pilka, oby to sie wszystko przelozylo na naprawde ciezki kwiecien. Obysmy wyszli z tego wszystkiego jako zwyciezcy. MIA SAN MIA
02.04.2017 20:28
02.04.2017 18:32
Fajnie, że nawet jak mu nie szło, to i tak grał dla zespołu.
02.04.2017 18:13
Prawdziwa twarz naszej drużyny, nie rozumiem osób które skreślały Thomasa tylko dlatego że nie strzelał bramek? Moim zdaniem nawet nie musi tego robić, liczy się to wszystko co robi na boisku poza bramkami. Świetny zawodnik FCB!
02.04.2017 16:49
Zdobywanie goli nie jest najważniejsze, liczy się to ile gracz daje drużynie, a Thomas bez wątpienia daje wiele, a jeśli strzeli to jeszcze lepiej!!