DieRoten.pl

Podczas wczorajszego pojedynku ligowego Gladbach z Bayernem Monachium byliśmy świadkami dość niecodziennej sytuacji − arbiter główny dopatrzył się faulu na Jonasie Hofmannie, który jednak po chwili podszedł do sędziego i wyjaśnił, że nie był faulowany.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Do całej sytuacji postanowił odnieść się Thomas Mueller, który przypomnijmy po raz kolejny rozegrał wczorajszego dnia swoje jubileuszowe spotkanie, które okrasił zdobyciem drugiej bramki w tym sezonie ligowym.

W rozmowie z oficjalną witryną Niemieckiego Związku Piłki Nożnej zawodnik "Gwiazdy Południa" otwarcie przyznał, że domniemany faul na Jonasie i jego błyskawiczna reakcja jest godna pochwały, gdyż jak sam zauważył "niecodziennie spotyka się takie zachowanie u piłkarza przeciwnej drużyny".

Takie coś nie dzieje się zbyt często i jest godne pochwały. Jestem przekonany, że jego zachowanie zostało uszanowane zarówno na boisku jak i na całym stadionie powiedział Thomas Mueller.

Oddaliśmy im zaraz piłkę, dlatego też żadna ze stron nie była stratna. To była scena w której każdy mógł zauważyć, że fair-play jest w świecie sportu bardzo ważne może wpływać na nasze społeczeństwo zakończył Niemiec.

Swoje zdanie wyraził w tej kwestii również trener "Źrebaków", czyli Dieter Hecking, który nie krył swojego zadowolenia z honorowej postawy Hofmanna i otwarcie przyznał po meczu, że fair-play między dwoma drużynami w świecie sportu wciąż jest spotykane.

Całą sytuację możecie zaobserwować na poniższym materiale wideo:

źródło: DFB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama21.03.2017 19:49
Super, wielkie brawa, w dzisiejszych czasach praktycznie takie rzeczy się nie zdarzają.
21.03.2017 19:36
Zachował się fantastycznie. Fajnie że Bayern oddał im piłkę.
21.03.2017 09:22
Takie zachowania fair play się szanuje! Brawa dla Hofmanna.
21.03.2017 08:18
Wielkie brawa i szacunek dla Hofmanna.
Gdyby to był któryś płetwonurek z farcelonki to by zwijał sie w konwulsjach na murawie przez 5 minut a reszta tej cyrkowej zbieraniny skakałaby wokół sędziego wymachując rączkami i domagając się czerwonej kartki.
21.03.2017 05:50
A teraz wyobraźmy sobie,że zamiast Hoffmana jest ktoś z drużyny Barcelony.
21.03.2017 03:21
Swietne zachowanie Hoffmana. Niech ucza sie od niego gwiazdeczki Barcy i Realu. Swietna postawa zawodnika powinno takie zachowanie byc nagradzane. Zaskoczyl ta decyzja chyba wszystkich na boisku. Trzeba umiec przegrywac a nie tylko symulowac. Jeszcze raz SZACUNEK!!!
21.03.2017 00:31
Takie zachowanie w piłce szanuje najbardziej

reklama

reklama