DieRoten.pl

Mueller: Przekraczanie limitów to część przygotowań

09.08.2019, 11:10:10
FotoOlimpik

Drugi letni obóz przygotowawczy Bayernu Monachium (nad jeziorem Tegernsee) powoli dobiega końca. Już jutro monachijczycy zakończą przygotowania w ośrodku treningowym w Rottach-Egern.

Nie dalej jak wczoraj na kilka pytań dziennikarzy (jeszcze przed rozegraniem sparingu z amatorskim zespołem FC Rottach-Egern) odpowiedział wychowanek bawarskiego klubu, czyli Thomas Mueller.

Niemiecki pomocnik nie ukrywa, że ciężkie treningi i przekraczanie granic własnych możliwości to nieodłączna część każdych przygotowań. Ponadto 29-latek odniósł się do relacji z fanami, którzy każdego dnia tłumami odwiedzają ośrodek treningowy nad Tegernsee, aby wspierać swoich pupili.

Ciężko pracowaliśmy. Dziś wszyscy jesteśmy zmęczeni, ale przekraczanie limitów i doprowadzanie samego siebie do granic możliwości, to element przygotowań do nowego sezonu − skomentował Mueller.

− Staramy się utrzymywać stale kontakt z fanami. To właśnie jest specjalne w tym klubie. Pomiędzy naszym klubem a fanami panują dobre relacje − mówił dalej Niemiec.

Jak dobrze wiemy w najbliższy poniedziałek o 20:45 Bayern Monachium zmierzy się w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec z ekipą Energie Cottbus, która na co dzień występuje w rozgrywkach ligi regionalnej. Mueller nie ukrywa, że absolutnym celem FCB jest zwycięstwo.

Spodziewamy się, że stadion zostanie wykupiony do ostatniego miejsca i będzie tam panowała żywiołowa atmosfera.  Chcemy zagrać w pełni skoncentrowani i wygrać ten mecz − podsumował wychowanek FCB.

źródło: FCB.tv
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama10.08.2019 08:19
Innego wyjścia nie macie. W ogóle nie rozumiem jak ktoś może dopuszczać do siebie fakt że możemy w poniedziałek odpaść!!
09.08.2019 13:24
Największe limity jakie przekraczane są w tym klubie to przez zarząd i są to limity zdrowego rozsądku.
09.08.2019 12:24
Ten mecz w pucharze to napewno wygramy .

reklama