DieRoten.pl
Reklama

Mueller chwali Zvonarka i Zaragozę

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Kilka dni temu Bayern rozegrał swoje ostatnie spotkanie ligowe na Allianz Arenie – monachijczycy podejmowali VfL Wolfsburg.

Przypominamy, że w pojedynku 33. kolejki niemieckiej Bundesligi, podopieczni Thomasa Tuchela pokazali się z dobrej strony i zasłużenie zdobyli 3 punkty, pokonując na własnym podwórku ekipę VfL Wolfsburg.

Co do bramek, to na listę strzelców wpisali się Leon Goretzka oraz Lovro Zvonarek, dla którego było to debiutanckie trafienie w BL. Ponadto nieco później do siatki trafił jeszcze Bryan Zaragoza, ale jego gol ostatecznie nie został uznany po interwencji systemu VAR.

Bez względu na wszystko, zarówno Lovro, jak i Bryan pokazali się z bardzo dobrej strony w swoich debiutanckich występach w wyjściowej XI, co też nie umknęło uwadze Thomasa Muellera, który nie szczędził pochwał pod adresem obu pomocników rekordowego mistrza Niemiec.

− Bryan miał kilka dobrych akcji. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają Bryana tak dobrze - Pan Zaragoza, mały wirnik na lewym skrzydle – powiedział Mueller.

− Lovro strzelił swojego pierwszego gola, a dwóch innych chłopaków również dołożyło swoją cegiełkę. To był wspaniały rodzinno-przyjacielski dzień na Allianz Arenie – podsumował Thomas Mueller.


Źródło: TZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...