DieRoten.pl

Przed dwoma tygodniami Bayern Monachium podjął decyzję, która wywołała niemałe zamieszanie w piłkarskim świecie − zwolniony z posady trenera został Carlo Ancelotti.

reklama

Thomas Mueller nie uważa, że Carlo Ancelottiego nie powinno uważać się za kozła ofiarnego, po tym jak na końcu września klub zdecydował zakończyć przedwcześnie umowę z włoskim szkoleniowcem.

Podczas wczorajszego przemówienia w Ingolstadt, gdzie „Bawarczycy” otrzymali nowe samochody marki Audi, Thomas otwarcie przyznał, iż zespół nie powinien używać Ancelottiego jako tarczy na krytykę, która spada na zespół od dłuższego czasu.

W dużej mierze ostatnie problemy są powodem dyspozycji zespołu, który wychodzi na boisko i nie gra tak jak oczekiwaliby tego ludzie – powiedział Thomas Mueller.

Musimy pozostać realistami w tej kwestii i nie możemy wychodzić z założenia i twierdzić, że to Carlo Ancelotti był kozłem ofiarnym – mówił dalej Niemiec.

Wychowanek Bayernu podkreślił jednak, że klub musi być teraz bardzo ostrożny i uważać w wyznaczaniu sobie celów na pozostałą część sezonu – Niemiec zaznaczył, że Bayern nie zacznie grać galaktycznego futbolu od razu.

Powinniśmy być bardzo ostrożni w ustanawianiu sobie celów, które ponownie mogą trafić do kosza. Nie zaczniemy tak od razu grać piłki z innej galaktyki. Będą oczywiście spotkania po których ludzie będą się do nas odnosić krytycznie – zakończył Mueller.

źródło: Goal.com

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama13.10.2017 13:17
Zostawmy już tą sprawę z Carletto!
12.10.2017 23:40
Mueller powinien mniej mówić w mediach, a zająć sie sobą i swoją formą
12.10.2017 21:19
Takie są zasady, za wyniki odpowiada trener i jeśli nie są satysfakcjonujące to on za to odpowiada.
12.10.2017 11:49
Muller ostatnio to sam jest problemem :)
12.10.2017 11:47
A z Realem to nawet w 9 na 12 graliśmy :P
12.10.2017 11:38
Jednym z powodów była gra w 10, czyli z Muellerem w składzie.

reklama

reklama