DieRoten.pl

Przed dwoma tygodniami Bayern Monachium podjął decyzję, która wywołała niemałe zamieszanie w piłkarskim świecie − zwolniony z posady trenera został Carlo Ancelotti.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Thomas Mueller nie uważa, że Carlo Ancelottiego nie powinno uważać się za kozła ofiarnego, po tym jak na końcu września klub zdecydował zakończyć przedwcześnie umowę z włoskim szkoleniowcem.

Podczas wczorajszego przemówienia w Ingolstadt, gdzie „Bawarczycy” otrzymali nowe samochody marki Audi, Thomas otwarcie przyznał, iż zespół nie powinien używać Ancelottiego jako tarczy na krytykę, która spada na zespół od dłuższego czasu.

W dużej mierze ostatnie problemy są powodem dyspozycji zespołu, który wychodzi na boisko i nie gra tak jak oczekiwaliby tego ludzie – powiedział Thomas Mueller.

Musimy pozostać realistami w tej kwestii i nie możemy wychodzić z założenia i twierdzić, że to Carlo Ancelotti był kozłem ofiarnym – mówił dalej Niemiec.

Wychowanek Bayernu podkreślił jednak, że klub musi być teraz bardzo ostrożny i uważać w wyznaczaniu sobie celów na pozostałą część sezonu – Niemiec zaznaczył, że Bayern nie zacznie grać galaktycznego futbolu od razu.

Powinniśmy być bardzo ostrożni w ustanawianiu sobie celów, które ponownie mogą trafić do kosza. Nie zaczniemy tak od razu grać piłki z innej galaktyki. Będą oczywiście spotkania po których ludzie będą się do nas odnosić krytycznie – zakończył Mueller.

źródło: Goal.com

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (6)

reklama13.10.2017 13:17
Zostawmy już tą sprawę z Carletto!
12.10.2017 23:40
Mueller powinien mniej mówić w mediach, a zająć sie sobą i swoją formą
12.10.2017 21:19
Takie są zasady, za wyniki odpowiada trener i jeśli nie są satysfakcjonujące to on za to odpowiada.
12.10.2017 11:49
Muller ostatnio to sam jest problemem :)
12.10.2017 11:47
A z Realem to nawet w 9 na 12 graliśmy :P
12.10.2017 11:38
Jednym z powodów była gra w 10, czyli z Muellerem w składzie.

reklama

reklama