Monachium tym razem niebieskie - porażka FCB II w derbach

Nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy podopiecznym Erika ten Haga - niestety porażka przyszła w najmniej odpowiednim momencie, bo w derbach Monachium. W przed chwilę zakończonym pojedynku FC Bayern II przegrał z TSV II Munchen 1:2, pomimo, iż po bramce w 17. minucie Alessandro Schoepfa objął prowadzenie w tym pojedynku. Taki rezultat utrzymywał się aż do początku drugiej połowy, kiedy to do remisu doprowadził Liridon Vocaj (47.). W 68. minucie wynik spotkania ustalił Mike Ott.

Bawarczycy oczywiście nadal samotnie przewodzą tabeli ligi regionalnej, mając na koncie 51 punktów w 20 rozegranych meczach. Za ich plecami znajduje się FV Illertissen (43 pkt, 20 spotkań) oraz drugi zespół "Lwów", który zgromadził tyle samo oczek co wicelider, ale potrzebował na to 21 meczów.