Młodzież w natarciu

U19: 2:0 w Mainz

Juniorzy Bayernu Monachium wciąż są w bardzo dobrej formie. Podopieczni Heiko Vogel'a w niedzielę  pokonali FSV Mainz 2:0 (0:0). Talenty z Monachium od 7 spotkań są niepokonani i plasują się obecnie w tabeli na trzecim miejscu - dwa punkty przed Karlsruher SC oraz dziewięć przed liderami z Hoffenheim, który w przeciwieństwie do drużyny U19 Bayernu ma rozegrane dwa mecze więcej. Bramki dla Bawarczyków w Moguncji zdobyli Lucas Scholl (37. minuta) oraz Michael Eberwein (47. minuta)

U17: 3:1 z Ulm

Kadra U17 Bayernu wciąż pozostaje w walce o mistrzostwo kraju. W ubiegłą sobotę podopieczni Heiko Herrlicha pokonali na własnym stadionie SSV Ulm 1846 3:1 (1:0). Pierwszą bramkę  dla młodzieżówki FCB zdobył w 28. minucie Mario Crnicki. Po zmianie stron po raz drugi na listę strzelców wpisał się Crnicki w 55. minucie. Trzeciego i ostatniego gola w 59. minucie strzelił brat Mario Götze - Felix. Od początku rundy zawodnicy FCB zgarnęli komplet punktów. Obecny lider tabeli VfB Stuttgart ma trzy punkty przewagi na trzecim w tabeli Bayernem, jednak zespół Herrlicha ma do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie. W najbliższą sobotę o 13:00 FCB zagra z VfB.