DieRoten.pl

Mimo wolnego, Lucas i spółka trenują

30.01.2022, 11:59:36

Nie dalej jak w ubiegły piątek, w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse zorganizowano wewnętrzny mecz testowy dla pierwszego zespołu Bayernu.

Celem zorganizowania tego sparingu było nie tylko utrzymanie rytmu meczowego (w Bundeslidze oraz innych europejskich ligach trwa obecnie przerwa międzynarodowa), ale i przygotowanie monachijczyków do wyzwań w nadchodzących tygodniach.

Po zakończeniu piątkowego treningu i meczu testowego, trener Julian Nagelsmann nagrodził swoich podopiecznych trzema dniami wolnego, aby Ci mogli odpocząć i zregenerować się po ostatnich intensywnych treningach przy Saebener Strasse.

Mimo wszystko, nie wszyscy zawodnicy skorzystali z krótkiego urlopu. Jak poinformował klub w swoich social mediach, na murawie pojawili się wczoraj tacy gracze jak Dayot Upamecano, Lucas Hernandez, Tanguy Nianzou oraz Josip Stanisic.

Cała czwórka pracowała nad swoim przygotowaniem fizycznym z racji na niedawne nieobecności (z powodu infekcji koronawirusem i kontuzji). Oczekuje się, że będą również trenować zarówno dziś, jak i jutro, co potwierdził „TZ”.

Co do reszty piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec, to oficjalnie przygotowania do sobotniego szlagierowego starcia z RB Lipsk, ruszą dokładnie we wtorek – obecny będzie między innymi Robert Lewandowski, który otrzymał od trenera o jeden dzień urlopu więcej niż pozostali.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)05.02.2022 12:33
30.01.2022 12:56
Dokładnie, w ostatnim czasie ci gracze pauzowali więc dodatkowy trening na pewno im nie zaszkodzi.
30.01.2022 12:25
Akurat tej czwórce dodatkowe treningi jak najbardziej przydadzą się.