Miażdżące zwycięstwo rezerw !!!

Podopieczni Andreisa Jonkera z drugiej drużyny Bayernu grającej w lidze regionalnej odnieśli miażdżące zwycięstwo nad SC Pfullendorf. Po czwartym z rzędu zwycięstwie (4:1) rezerwy Bawarczyków wskoczyły na 12. miejsce.

Kibice, którzy przybyli obejrzeć mecz przeciwko drużynie z Badenii-Wirtembergii nie mogli narzekać na brak bramek. Wynik na korzyść FCB II otworzył w 21. minucie Säer Sene. Cztery minuty później wynik podwyższył obrońca Cüneyt Köz. Następnie zmotywowany występem w pierwszej drużynie Gwiazdy Południa Takashi Usami pokonał dwukrotnie bramkarza gości (31' i 40'). W 43. minucie Bawarczycy myślący najprawdopodobniej o zbliżającej się przerwie dali sobie wbić bramkę. Autorem trafienia był Estończyk Ingemar Teever. Druga dość monotonna połowa nie przyniosła wielu nowych emocji i mecz zakończył się wynikiem ustwlonym pod koniec pierwszej połowy.