DieRoten.pl
Reklama

Media zgodne – Rangnick coraz bliżej Bayernu

fot. Obraz jorono z Pixabay
Reklama

Niewykluczone, że w najbliższych kilku dniach poznamy „w końcu” nazwisko nowego trenera, który przejmie obowiązki Thomasa Tuchela w sezonie 2024/25.

Po tym jak monachijczykom nie udało się zatrudnić Xabiego Alonso (Bayer 04) oraz Juliana Nagelsmanna (niemiecka reprezentacja narodowa), według doniesień prasowych szefowie FCB zwrócili się do Ralfa Rangnicka, czyli obecnego selekcjonera Austrii.

Mając na uwadze doniesienia prasowe z ostatnich 24 godzin, bardzo możliwe, że jeszcze w tym tygodniu 65-latek zostanie ogłoszony oficjalnie przez „Bawarczyków” jako nowy opiekun Bayernu i następca Thomasa Tuchela.

Bild

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, to jeszcze w tym tygodniu Ralf Rangnick mógłby zostać ogłoszony nowym trenerem Bayernu.

Sport Bild

Ralf Rangnick jest obecnie głównym kandydatem na stanowisko trenera Bayernu – w zeszły weekend doszło do „tajnego” spotkania FCB z Rangnickiem. Selekcjoner Austrii rozważa obecnie przyjęcie oferty monachijczyków.

RAN

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Bayern i Ralf Rangnick szybko dojdą do porozumienia.

Sky

Prowadzone są rozmowy FCB z Rangnickiem, który jest otwarty na pracę w Monachium. Niemniej jednak nic nie zostało jeszcze zdecydowane, choć w ostatnich dniach doszło do kolejnych rozmów między stronami. Celem Eberla jest ogłoszenie nowego trenera tak szybko, jak to możliwe. Bayern musi się jednak liczyć, że konieczna będzie opłata transferowa za zwolnienie trenera z kontraktu z Austrią.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...