DieRoten.pl
Reklama

Media: Kompany chce radykalnych zmian

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Vincent Kompany choć wprawdzie ponoć wylądował już w Monachium, to wciąż oficjalnie nie został oficjalnie zaprezentowany jako trener Bayernu Monachium. Media już jednak spekulują, jak duże zmiany czekają "Die Roten".

Jak donoszą media niemieckie, Belg już kilkukrotnie rozmawiał z Maxem Eberlem oraz Christophem Freundem na temat kadry “Die Roten”. Wnioski ponoć są jasne - trzeba zmian!

Kto odejdzie?

Kandydatem numer 1 na chwilę obecną jest Alphonso Davies, którego oczekiwania finansowe znacznie odbiegają od propozycji monachijskiego klubu. Letnie okienko transferowe będzie ostatnim, w którym bawarski klub będzie mógł zarobić na Kanadyjczyku, któremu już w przyszłym roku kończy się umowa.

Dostępni na sprzedaż mają być również:

Pięciu nowych?

Na liście życzeń na być aż pięciu nowych zawodników. Przede wszystkim długo wyczekiwana “szóstka”, która ma być priorytetem. Podobnie jak napastnik, który ma pełnić rolę zastępcy dla Harry’ego Kane’a.

Monachijczycy będą chcieli pozyskać również nowego skrzydłowego, a być może nawet dwóch. Wszystko zależy od tego, ilu zawodników grających na tej pozycji opuści stolicę Bawarii.

Wzmocnienie będzie wymagała również pozycja lewego obrońcy, jeśli Davies ostatecznie odejdzie. Tutaj kandydatem od dawna jest Theo Hernandez.

To może nie być koniec zmian w linii obronnej. W przypadku odejściu któregoś ze stoperów, sternicy FCB będą chcieli pozyskać Jonathana Taha.


Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...