DieRoten.pl

Media: Dest wybrał Barcelonę

27.09.2020, 09:40:04
Fotolia

Po tym jak z klubu odszedł Alvaro Odriozola, Hansi Flick oczekuje od zarządu bawarskiego zarządu, że ten spełni jego żądanie i pozyska nowego prawego defensora.

Od kilku dni media w Niemczech i Holandii nieustannie spekulują, że Bayern Monachium miał zintensyfikować swoje działania w celu pozyskania utalentowanego Sergino Desta z Ajaxu Amsterdam.

Co więcej w ubiegły czwartek przedstawiciele bawarskiego klubu mieli nawet odbyć spotkanie z bossami holenderskiego klubu, aby negocjować warunki transferu. Warto również wspomnieć, że według Rummenigge, transfer „jeszcze” nie jest kompletny.

− Przeczytałem ostatnio, że transfer jest już pewny. Jesteśmy jednak daleko od tego. Nie ma jeszcze żadnej umowy. To pewne, że Hansi chce mieć alternatywę. Hasan pracuje nad transferem, ale nie możemy jeszcze ogłosić tego transferu − powiedział dziś Rummenigge na łamach „Sky90”.

Jakiś czas później pojawiło się kilka nowych informacji na temat 19-latka i jego możliwych przenosin na Allianz Arenę. Jak informuje „Voetbal International” mistrzowie Niemiec na początku nadchodzącego tygodnia wznowią rozmowy z Ajaxem w sprawie transferu i kwoty odstępnego za Desta.

Z kolei Fabrizio Romano donosi, że Barcelona zaraz po tym jak sprzeda Nelsona Semedo do Wolverhampton, będzie chciała zarzucić swoje sieci na młodego Amerykanina. Hiszpanie będą jednak musieli stoczyć bój o Sergino razem z monachijczykami, którzy to z kolei mają być pewni, że uda im się zakontraktować defensora.

Obecnie Ajax toczy ligowy bój z RKC Waalwijk, ale 19-latek rozpoczął zawody na ławce. Holenderski „De Telegraaf” podkreśla, że ma to związek z możliwym transferem, zaś Bayern jest klubem, który pożąda Desta (Holendrzy oczekują 20-25 mln €).

Aktualizacja, Poniedziałek (21.09) 13:40

Portal „Voetbal International” donosi, że bossowie Ajaxu spodziewają się odejścia Sergino Desta. Pierwsza oferta monachijczyków miała opiewać na 15 mln €. Mimo wszystko Holendrzy oczekują znacznie więcej, albowiem mowa o 25 mln € (razem z bonusami). Dziennikarze podkreślają, że na początku tego tygodnia „Bawarczycy” złożą nową ofertę.

Podobnie sytuację opisuje niemiecki „Sky”. Delegacja FCB, która w ubiegły czwartek była w Amsterdamie, zaproponowała za Desta mln €. Dla amsterdamczyków to jednak za mało (oczekują o 10 mln € więcej). Niebawem „Bawarczycy” mają złożyć nową i ulepszoną ofertę.

Aktualizacja, Poniedziałek (21.09) 16:30

Bayern nie zamierza odpuszczać walki o pozyskanie Desta. Jak informuje „AD Sportwereld” mistrzowie Niemiec na początku tego tygodnia wznowili rozmowy ws. transferu Sergino Desta.

Co prawda dziś nie osiągnięto jeszcze porozumienia, ale różnica pomiędzy ofertą FCB a żądaniami Ajaxu jest coraz mniejsza. Transfer wydaje się być nieuchronny, zaś Ajax może zarobić na jego sprzedaży około 20 milionów euro. Umowa 19-latka z monachijczykami nie powinna być żadną przeszkodą. 

Aktualizacja, Wtorek (22.09) 7:25

Jeśli wierzyć doniesieniom holenderskiego „De Telegraaf” transfer Amerykanina do Bayernu staję się coraz bliższy! Klub ze stolicy Bawarii złożył wczoraj nową ofertę i znacząco zbliżył się do żądań Ajaxu, który na początku żądał 20 mln euro podstawy + 5 mln euro w bonusach.

Aktualizacja, Wtorek (22.09) 8:50

Dziennikarz Mike Verweij z „De Telegraaf” podkreśla, że Ajax nie chciał ryzykować kontuzją Sergino, dlatego 19-latek zaczynał ostatnie dwa mecze ligowe na ławce na ławce rezerwowych.

Utalentowany defensor pragnie zmienić otoczenie klubowe jeszcze tego lata. Wszystkie strony (Ajax, Bayern, Dest) spodziewają się porozumienia ws. kwoty transferowej jeszcze w tym tygodniu. Osiągnięcie porozumienia wydaje się być bliskie.

Aktualizacja, Wtorek (22.09) 11:20

Barcelona również włącza się do walki o zakontraktowanie Amerykanina, ale żeby było to możliwe, to klub musi dopiąć na ostatni guzik transfer Nelsona Semedo.

Mimo wszystko trudna sytuacja finansowa hiszpańskiego klubu sprawia, że to właśnie „Bawarczycy” mają największe szanse na transfer Sergino Desta. Co prawda wszystko wskazuje na przenosiny 19-latka na Allianz Arenę, ale Koeman ma nadzieje, że Barca zdoła pozyskać defensora.

Aktualizacja, Wtorek (22.09) 20:30

Jak informuje „Diario SPORT” mistrzowie Niemiec mieli wyjść na wyraźne prowadzenie w wyścigu z Barceloną o zakontraktowanie Sergino Desta.

Przewaga finansowa monachijczyków nad katalońskim klubem sprawia, że to Bayern ma znacznie większe szanse na transfer Amerykanina i spełnienie żądań finansowych Ajaxu. W tym przypadku Hiszpanie mają skupić się na pozyskaniu Maxa Aaronsa z Norwich.

Aktualizacja, Wtorek (22.09) 22:45

Według „Sport1” Sergino Dest chce dołączyć do Bayernu Monachium. Agenci 19-latka popierają FCB jako jego kierunek transferu. Realizacja transferu jest coraz bliższa, ale Amerykanina nie było dziś w Monachium, o czym świadczyły rzekome zdjęcia na jego social mediach.

Aktualizacja, Środa (23.09) 00:00

Według doniesień hiszpańskiej prasy, Barcelona ostatecznie wygrała batalię o Sergino Desta. Gerard Romero donosi, że Barca osiągnęła porozumienie z Ajaxem i zapłaci za 19-latka 20 milionów euro podstawy plus 5 milionów euro w bonusach. Obie strony muszą jeszcze tylko ustalić warunki płatności.

Aktualizacja, Środa (23.09) 11:40

„TZ” donosi, że wiele wskazuje na transfer Sergino Desta do Bayernu. Jednakże obecnie do ustalenia pozostało jeszcze kilka szczegółów. Pomiędzy Ajaxem a Barceloną nie ma porozumienia, ale Hiszpanie są zainteresowani Destem.

Aktualizacja, Środa (23.09) 23:05

Tym razem najnowsze informacje ponownie przedstawił holenderski „De Telegraaf”. Jak się okazuje Barcelona miała zaproponować poważną ofertę za Desta, ale nie ujawniono jak wysoka jest to suma.

Z drugiej strony mistrzowie Niemiec, którzy już złożyli dwie oferty, a nawet spotkali się z bossami Ajaxu w Amsterdamie, mają być lekko zaniepokojeni biegiem wydarzeń. Niemniej jednak do tej pory ani Bayern, ani Barca nie osiągnęły jakiegokolwiek porozumienia z amsterdamczykami.

Dziennikarz Mike Verweij podkreśla, że Sergino Dest co prawda był pod wielkim wrażeniem, kiedy odwiedził Allianz Arenę w lutym, ale od tamego czasu czekał prawie 9 miesięcy. Jako że o jego podpis walczą dwa wielkie kluby, to Ajax znajduje się w doskonałej wręcz sytuacji, albowiem ich żądania finansowe (20 mln € podstawy plus 5 mln € w bonusach) powinny zostać spełnione.

Aktualizacja, Czwartek (24.09) 8:40

Fabrizo Romano informuje, że po tym jak monachijczycy uzgodnili warunki umowy z Destem 10 dni temu, Amerykanin jest kuszony ofertą Barcelony. Na ten moment zarówno Bayern, jak i Barca liczą się w walce o zakontraktowanie defensora. Sergino ma obecnie poważnie zastanawiać się nad katalońskim klubem, jako jego nowym kierunkiem.

Aktualizacja, Czwartek (24.09) 10:05

Jak donosi dziennikarz Maximilian Koch, amerykański defensor zostanie nowym graczem Bayernu. 

Aktualizacja, Piątek (25.09) 11:05

Dziennikarz Mike Verweij z „De Telegraaf” donosi, że Ajax zbliża się do osiągnięcia finalnego porozumienia z Barceloną lub Bayernem. Mimo wszystko na ten moment nadal panują pewne nieścisłości, które nie zostały wyjaśnione. Póki co żadna ze stron nie osiągnęła porozumienia. Sergino Dest był obecny na wczorajszym treningu amsterdamczyków.

Aktualizacja, Sobota (26.09) 10:40

Jak informuje dziennikarz Christan Falk, mistrzowie Niemiec w dalszym ciągu są nastawieni optymistycznie, że mogą pozyskać Sergino Desta z Ajaxu Amsterdam.

Aktualizacja, Sobota (27.09) 9:40

Wszystko wskazuje na to, że Barcelona wygrała wyścig o Sergino Desta. Holenderski „De Telegraaf” oraz liczne inne źródła donosza, że Amerykanin w poniedziałek poleci do Hiszpanii, gdzie podpisze umowę z Barcą.

źródło: De Telegraaf / Romano
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (922)

reklama27.09.2020 21:08
27.09.2020 19:24
Przykre to ze klub pokroju naszego który wygrał wszytko co było do wygrania zarobił kasy sporo kłócić się o kilka milionów by dołączył do nas tak zdolny młody gracz. Nie umiem tego do końca pojąć. Choć znam politykę nasza ale to już jest trochę przegięcie. Dzisiejszy mecz pokazał braki kadrowe. Mecz z sevilia nie był przypadkiem tam udało się jeszcze ale dziś widać było już brak mocy u chłopaków i tutaj nie ma co ich winić za bardzo.
27.09.2020 15:10
@Marton pewnie skończy się na wypozyczeniu auriera...
27.09.2020 15:06
Po co to oskarzanie Desta. Chłop chciał do Bayernu, zgodził się na ofertę. To nie jego wina, że Bayern od miesięcy nie zgodził się na propozycje Ajaxu. Czemu Holendrzy mają oddawać swój talent za bezcen. Od początku było wiadomo, że chcą 20 - 25 mln, a my dawalismy 10 mln. Ajax tez musi planować kadrę, a okienko powoli będzie się zamykać. Barcelona dala od razu 20, a potem podbiła do 22 mln. Czemu mają się nie zgodzić na ofertę, która pokrywa się z ich początkowymi żądaniami?

Pytanie kogo teraz? Aarons tym bardziej odpada, skoro mamy taki problem z Destem, a gracz z Anglii na pewno tańszy nie będzie.
27.09.2020 14:29
No właśnie. Wczoraj optymistycznie nastawieni, a dzisiaj rozczarowani?
27.09.2020 13:48
@tapczan Jak się sprawdzi to "kwestia czasu" żeby nasz projekt sportowy wypalił(masa młodych i zdolnych na wszystkich pozycjach po za 9), a wtedy nie będzie musiał iść do słabszej ligi :P Tak czy inaczej życzę wam byście zrobili w tym sezonie miazgę z Realu już w 1/8 xD
27.09.2020 13:23
Co do Barcy to szczerze, ale wątpie aby podnieśli się w najbliższym czasie, hiszpańska gospodarka idzie na dno, koronawirus zniszczy ten kraj, a wszystko przez podejście Hiszpanów do życia, sami niszczyli swoją gospodarke przez ostatnie lata, a teraz koronawirus dobije kraj, patrząc na ilość nowych chorych to będą spore problemy z rozegraniem ligi, co bedzie tragiczne dla zespołów. Dest szybko zobaczy, że źle wybrał. Niestety ale Barcelona będzie losowana z pierwszego koszyka bo jest 3 w UEFA club ranking https://kassiesa.net/uefa/data/method5/trank2020.html
27.09.2020 12:58
Ile razy transfery negocjowane przez długi czas przez skąpstwo i czekanie na ostatnią chwilę przejdą Bayernowi koło nosa? W przypadku Sane można zrozumieć, że nie chciano płacić pensji kontuzjowanemu piłkarzowi... Odoi został w Chelsea, bo nie chciano dać kilku milionów więcej i w przypadku Desta było tak samo wystarczyło dać 25 sierpnia te 20 mln plus bonusy zamiast tego czekano do teraz kłócąc się o 5 mln euro. Teraz wyjdzie czy Brazzo się czegoś nauczył w poprzednim roku po fiaskach dwójką skrzydłowych skończyło się na wypożyczeniach jeśli jest profesjonalny to jest plan B i C jeśli nie to trzeba rozwarzyć zmianę na stołku dyrektora sportowego z resztą zimą pierwotnie nie planowano transferów, więc przyszedł Odriozola...
27.09.2020 12:52
Jestem ciekawy czy nasi nadal są optymistycznie nastawieni xD
27.09.2020 12:50
Nawet Mnie to nie dziwi...
27.09.2020 11:45
@seco555 - ja ten post napisałem nie wymieniając nikogo, bo myślę, że takiej potrzeby ie ma i te osoby których dotyczy zrozumią że to do nich czy też tutaj odpowiedzą ;)

Po prostu musimy spojrzeć prawdzie w oczy. A nie wyzywać Desta od dzieciaków bo wybrał klub który może i jest w przebudowie, ale niedługo nie będzie Bartomeu więc warunki są dobre na wyrobienie marki.
27.09.2020 11:30
@Arkady142 - błędnie interpretujesz moje słowa, nie mam mu za złe, że nie wybrał Bayernu. W tej sytuacji winny przede wszytim jest nasz Zarząd.
27.09.2020 11:26
Naprawdę nie wierzę w to co czytam... Dest to 19 letnie dziecko bo co? Bo nie wybrał Bayernu?
Gdyby było tak jak mówicie to żaden klub nie mógłby się przebudować bo "nie ma wyników teraz". Masakracja. Naprawdę uważacie że Bayern to pępek światowego futbolu? Chciałbym, ale pogodziłem się z tym że najlepsi na świecie nie będą do nas trafiać bo są drużyny atrakcyjniejsze. Podam przykłady:

- Bayern teraz jak i w 2013 roku czy 2016 miał wszystko aby zdominować futbol międzynarodowy. A zarząd? Dla niego liczy się Bundesliga, gdzie od 20 dobrych lat nikt nie ma podjazdu do Bayernu, nawet jak wydrze to jedno mistrzostwo. Sory ale tak jest, myślicie że inni tego nie widzą i nie chcą iść do np. BVB? Chodzi mi o graczy ukształtowanych, jak zgłosi się BVB i dajmy na to Tottenham, to szybciej wybiorą Tottków.
- Brak ambicji zarządu. Rozwinięcie poprzedniego podpunktu. Dla zarządu liczy się tylko dublet na krajowym podwórku (a przede wszystkim liga). Dlaczego poza pieniędzmi piłkarze idą do Francji? Bo szejk chce LM. Dlaczego idą do Realu lub Barcy? Bo tam jak trener wygrywa tylko ligę a jest brak progresu w Europie, wywalają go (vide Valverde). Szczerze mówiąc tylko Anglia ma na tyle silną ligę ze tam takiego parcia na LM (poza City i Chelsea swego czasu) nie ma.
- Siła innych lig. Rywalizacja Barcy z Realem jest kosmiczna, wykraczająca poza futbol, te dwie drużyny wzajemnie się napędzają i nawet jeśli jedna ekipa jest w formie a druga nie, to nie wiadomo kto wyjdzie zwycięski z derbów. Że o Anglii nie wspomnę.
- Miasto - już kiedyś mówiło się życie jak w Madrycie. Barca to może nie centrum ale również atrakcyjne miejsce.
- Tam gdzie jest tera Barca, nie jest też bez powodu. Oni zbudowali swoją markę dawno. Bayern też nie poszedł za ciosem zwycięstwa w LM w 2001, przypomnijcie sobie jak kadra wyglądała w ubiegłej dekadzie. Dodatkowo gra tam jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, i to jest marzenie wielu aby tam grać.
27.09.2020 11:12
Teraz poproszę barce w LM:) i niech Davies przewiezie się po tej prawej stronie tak jak w ostatnim meczu ;D
27.09.2020 11:07
@Zerafaelo - zgadza się, że w USA nie żyją piłką nożną. Tylko sprawa wygląda tak, że Dest gra od 8 lat w Ajaxie :) zresztą gdyby nasz Zarząd nie spał przez tyle miesięcy to dawno byśmy mieli go zakontraktowanego.
27.09.2020 10:59
Jutro będzie wpisz ze Karl i Kahn lecą dopiąć jakiś transfer. Bo Hasan jednak nie dał sobie rady bez ich pomocy.

Edytowano : 2020-09-27 11:01:37

A co do desta. To powodzenia chłopie w stawianiu Barcelony na nogi. Jednak z Holandii większość ucieka do Holandii czy Włoch. My opieramy się na Niemcach i Francuzach :)

Edytowano : 2020-09-27 11:02:03

Do Hiszpani miało być :)
27.09.2020 10:54
@seco555 W USA dzieci biegają w koszulkach NBA, wg mnie tu nie chodzi o trykoty jeśli chodzi o USA, chodzi raczej o oglądalność meczy.
27.09.2020 10:53
Masakra. Jesli to prawda to totalna porażka zarządu. Być praktycznie dogadanym od pół roku z zawodnikiem, negocjować powoli od pół roku z klubem i dać się wyprzedzić w ciągu dwóch tygodni. 5 pandziernika się zbliża. Ciekawe czy zarząd działa też na innych polach. Nie chodzi tylko o PO, ale również o środkowa pomoc lub skrzydło.
27.09.2020 10:52
No cóż teraz trzymać kciuki żeby okazał się totalnym niewypałem żeby nie pluć sobie w brodę.
27.09.2020 10:47
@hoodykr Ale Perisic to był strzał w 10, idealny na flankę na mocnego rywala gdy musisz się bronić dobrze w strefie Daviesa, jedyne co go przekreśla na dłuższą metę to przyspieszenie i szybkość. Coutinhio też dobry transfer bo był tani na dobrą sprawę jak na nazwisko wiek możliwości, a przy tym zabawne było to jak ładował Barcy bramki a oni za to płacili. Tak samo James był strzałem w 10-kę to świetny piłkarz zobacz sobie gdzie jest Everton z nim w tabeli. Poza tym policz ile Bayern sprzedał koszulek Jamesa i Coutinhio piłkarzy rozpoznawalnych i świetnych do reklamy trykotu.
27.09.2020 10:46
@Zerafaelo - w jakich koszulkach biegają dzieci, w praktycznie każdym kraju ? 8celony i Realu ... tutaj nie trzeba mieć tytułu magistra ds marketingu.

@Pir5 - nie musisz się ze mną zgadzać, tak jak pisałem Dest to 19letnie dziecko.
27.09.2020 10:45
@hoodykr
Ja wiem ze nie można winić. Ale widzisz jak Dormund na tym wychodzi. Przyjdzie młody na rok , dwa i ucieka. A jak nie chcą puścić to zrobi porządna zadymę i tyle. Ja nie jestem za zawodnikami jednosezonowymi, nawet gdyby to miał być Ronaldo czy Messi
27.09.2020 10:40
@wasser to jest ich praca. Nie można winić kogośze po sezonie czy dwóch odchodzi do innego klubu. Jeżeli tylko u nas by grał porządnie, to nie można mieć pretensji :) Dodatkowo, gdyby jednak Dest był u ans io za rok/dwa poszedł do Barcy to wyciągnelibyśmy konkretną sumę za niego :)

Co do drugiej części wypowiedzi mam pewne obawy - rok temu też mieliśmy mieć "nie wiadomo kogo zaklepanego" a wyszło jak wyszło, że łapaliśmy pod koniec okna "byle kogo" (z całym szacunkiem do Ivana i Cou) żeby tylko ktokolwiek przyszedł.
27.09.2020 10:38
Wg Fabrizo Romano Barca podbiła dała 22mln euro, więc tu już nie chodzi o to czy Bayern oferował 15 czy 20mln. W ogóle to może przy następnych pogłoskach Gabriel Stach powinien zamieszczać info o ich agentach i ich charakterystyce, żeby było wiadomo czego można się spodziewać.

Edytowano : 2020-09-27 10:40:14

@nyy ale dzięki nam przepłacili z 2-5mln euro hehe
27.09.2020 10:35
A druga sprawa jest taka. Ze wolałbym 100x takiego pavarda który za Bayern gryzie trawę, jak takiego chłopa co by przyszedł do nas tylko się wybić i za rok, za dwa spier.. do Barcelony. Bo myśle ze tak by to wyglądało. Myśle ze jak barca ogłosi desta to Bayern ogłosi kogoś innego. Takimi frajerami nie jestemy i kogoś na boku mamy
27.09.2020 10:30
Czyli sprzątnęli go nam sprzed nosa... Cóż, nie dziwię się Destowi - wybrał klub, w którym będzie grał w pierwszej jedenastce.

barcelona będzie losowana w drugiego koszyka, prawda? Chciałbym dostać ich w grupie Ligi Mistrzów...
27.09.2020 10:25
@seco555 W USA Bayern ma swój oddział nie dzieli nas tak wiele i pamiętaj że fani zwłaszcza Ci ameryki nie akceptują drugich, szybko przejdą z obozu fanów Barcelony do Bayernu. A Dest jest marketingowcem studiuje marketing i wybiera się na staż do korporacji? Przeczytaj co piszesz może. Serio o czym my dyskutujemy kur... . Piłkarz ma grać w piłkę, wybiera klub gdzie będzie mógł uzyskiwać dobre wyniki. A tymczasem w Barcelonie masz niewolnika Messiego, brak środkowego napastnika i zarząd osłów.
27.09.2020 10:22
Dokaldnie. Transfer był zrobiony w tydzień tylko dlatego ze to Barcelona. A w dzisiejszych czasach jak wiadomo wśród młodych dominuje Barcelona i Real. No i trenera ma swojego. Pozostaje tylko mu życzyć żeby nie skończył tak jak reszta jego kolegów z Ajaxu. Bo w mocniejszych klubach za dobrze im nie idzie. po zmianie trenera w Barcelonie, a myśle ze to szybko nastąpi, to nie wiadomo
co go tam czeka. Widac co tam się teraz dzieje, jak z swoich zasłużonych zawodników zrobili śmieci, i przez telefon każą im się wynosić. Mam tylko nadzieje ze Barcelonie się to odbije w przyszłości a cześć fanów się od nich odwróci bo tak się nie robi. Brak szacunku
27.09.2020 10:20
@seco555 otóż nie. Ma autyzm który myśli że to jest Barca Pepa. Mam nadzieję że znajdzie dobrych ludzi by sprostował swoją karierę. Marketingowo też Milan dobrze wypada więc nie zgadzam się z tobą
27.09.2020 10:19
@seco555 Ajax chciał 20 my nie chcieliśmy dać więcej niż 15. Barca położyła na stół 20 i po zawodach. Skąpstwo jeszcze większe niż rok temu. Ja rozumiem kasa nie wygrywa, ale my na ławce mamy samych juniorow
27.09.2020 10:16
@Zerafaelo - to nie jest "debil" - Dest to jest 19 letnie dziecko, które patrzy przez pryzmat marketingu i na tym froncie nie mamy do nich startu.
27.09.2020 10:15
Barca wyciągnęła w tydizeń transfer, nad jakim pracowaliśmy min. miesiąc. To pokazuje, jak bardzo w ostatnim czasie nasza polityka transferowa się zatrzymała...Targujemy się o każde 1€, po czym ktoś wchodzi, daje cenę wyjściową i tyle w temacie :) a my znowu zostajemy na lodzie
27.09.2020 10:13
@diablo Ale po co Ci zawodnik który ma wodę z mózgu wybrał klub z gorszymi perspektywami, niestabilny pod względem decyzyjności, nie stabilnymi finansami. Dest to mega debil skoro wybrał Barcę, normalnie piłkarz powinien patrzyć na skład klubu do którego się idzie, a oni nawet nie mają środkowego napastnika, w dodatku ma agencje piłkarską której target jeden i jedyny to chyba kasa i wysokość prowizji.
Perspektywy gry większe ale przecież wiadomo że Pavard ma inną charakterystykę, przy zmianie taktyki i pod niektórych rywali Dest grał by w pierwszym składzie, tym bardziej że przyszłość Alaby nie jest pewna i szybko Pavard może powędrować do środka obrony na co ma zadatki ponieważ najważniejsze w tej pozycji jest powtarzalność i solidność. Ale przecież co z tego najważniejsze że kasa za kontrakt największa i Nike pewnie dorzuci jak podpisze kontrakt z Barcą (wiadomo reprezentant USA jest ważny dla Nike).

Edytowano : 2020-09-27 10:18:06

@wasser z transferem zwlekają bo Barca 2 tygodnie temu nie miała kasy na Desta, musieli sprzedać Semedo żeby podejść do konkretów. Jak by Zenit Sant Petersburg rzucił mu pensji 8mln euro to by nie myślał o Barcelonie. Podsumowując po co nam tak "ambitny" piłkarz właściwie, który przy każdym przedłużeniu kontraktu robił operę mydlaną.
27.09.2020 10:08
Faktem jest ze cackalismy się z tym transferem rok czasu. Ale moim zdaniem Dest czekał sobie cierpliwe aż ktoś jeszcze dołączy się do walki. I jestem przekonany ze był już po jakieś rozmowie z Barca. I nie mieliśmy szans dopiąć ten transfer, bo już wiedział gdzie pójdzie. Może nawet jeszcze sobie podwyżkę wywalczył dzięki bayernowi. Tak jak Odoi
27.09.2020 10:02
Kadra jest kompletne - jestem zrelaksowany :)
27.09.2020 09:49
Szkoda, naprawdę. Gość wydawał się stworzony dla Flicka i naszej drużyny...
27.09.2020 09:48
Ostatecznie okaże się, że Dest był za słaby na Bayern, bo przecież do błędu się nie przyznają...FCBM!
27.09.2020 09:18
Mieliśmy dodatkowe wpływy za zwycięstwo w LM, zwycięstwo w superpucharze, co roku mamy większe wpływy z marketingu, a i tak żyłujemy te kilka milionów na transferze tak perspektywicznego grajka. Mieliśmy go ugadywać od miesięcy, wpada Barca i dopina transfer w tydzień. I co, prawa obrona dalej nie będzie obsadzona, skończy się pewnie na szybkim wypożyczeniu na zasadzie aby było, a moglibyśmy mieć grajka na lata. Sami se komplikujemy życie.

ech... co za blamaż.
27.09.2020 09:02
@Mario96w fakt, wizerunkowo to klęska Bayernu, ale samemu zawodnikowi nie ma się co dziwić. Wybrał trochę sportowo gorszy klub (na chwile obecną), ale z pewnym miejscem w składzie i „swoim” trenerem.
Ps. Jak się sprawdzi to zawsze może pójść wyżej i wtedy Bayern zaprasza :)
27.09.2020 08:43
No i Fabrizio Romano potwierdził, że Barca dopięła umowę z Ajaxem, a jak ten pan potwierdza to na 99% pewnik. Można powiedzieć, że chociaż w małym stopniu się na Was zemściliśmy za gwałt w LM :P
27.09.2020 00:44
@FanGraczyBayern nie szok, ale wtedy niech nie mówi że chce grać wszystko, bo wtedy nikt na wyższym poziomie jak Zirkzee nie będzie chętny. Coś na nutę Manu co chce grać nawet w meczach towarzyskich.
@Arkady142 też nie jestem absolutnie przekonany do Zirkzee.
27.09.2020 00:28
@tapczan - nie myśl tak zero jedynkowo. Przecież to logiczne że na zmianę na Lewego nie przyjdzie żaden Cavani czy Suarez...

A co do Zirkzee to sam nie wiem... Jakoś tak dziwnie się porusza... obym się mylił ale myślę że to chyba nie jest to.
27.09.2020 00:04
@tapczan
Szok - napastnik chce zmiennika, na wyższym poziomie niż Zirkzee
26.09.2020 23:56
Lewy mówi o zmiennika - śmiech na sali. Najlepiej żeby to był klasowy zawodnik z uznają marką gwarantujący najwyższym światowy poziom... który zgodzi się grać 5% minut w ogonach rozstrzygniętych spotkań oraz z totalnymi ogórkami. Może Mbappe albo Ronaldo, a pensje niech ze swoich Lewy wykłada.
26.09.2020 23:40
Nie ma co się oszukiwać, wiemy że Dest marzył o Barcelonie i skoro dostał szansę od życia aby do niej dołączyć to wiadomo że z niej skorzysta.

Edytowano : 2020-09-26 23:44:30

Chociaż po cichu liczę że Phonzi i Zirkzze przekonają go do transferu do Bayernu.
26.09.2020 23:37
26.09.2020 23:35
@FanGraczyBayern Dlaczego każdą plotkę bierzesz na poważnie?
26.09.2020 23:34
Amrabat just now on @FOXSportsnl
: “From what I heard, Dest is joining Barcelona. Personally I also think he has more chance to get minutes at Barcelona than at Bayern.”

Według Romero Dest pożegnał się w szatni, i jutro leci do Barcelony. A my sobie śpimy i ochłapa wypożyczymy
26.09.2020 23:29
@Panczo to jest tylko kolejny przyklad na to ze Hasan nie potrafi zarzadzac kadra; o braku zmiennika dla siebie Lewy mowil juz dawno - brak pokazala rowniez kontuzja przed meczem z Realem. Z cala sympatia dla Zirkzee narazie to on jest baaaardzo daleko od pilkarza z ktorym powinnismy wychodzic na mecze LM czy nawet mocniejszych rywali w BL. Lewy zas ma juz 32 lata i fajnie gdyby nie musial grac na srodkach przeciwbolowych czy przy przeciazeniach.

Z drugiej strony zas byla juz decyzja ze latami brami wychowankami a wypozyczono Batiste-Meiera - ktory mozna argumentowac jest jeszcze dalej od bycia powaznym rezerwowym ale byl tez jedynym nominalnym skrzydlowym.

Truskawka na torcie byl zakup Cuisance ktory przyszedl mimo wszystko jako podstawowy zawodnik Gladbach a pol roku spedzil w rezerwach.

Edytowano : 2020-09-26 23:29:59

Werner obstawilby dzis 4 pozycje jako 1 do wejscia
26.09.2020 23:19
No a Lewy przecież też, miał szczęście, jak odszedł jak mu tam było co poszedł do Chin. Barrios?

Edytowano : 2020-09-26 23:23:08

No przykład teraz mamy Zirkzee, ile on gra? Wtedy w Leverkusen brylował Kiessling. Jakbyśmy mieli jakiegoś dobrego napastnika na zmianę, to Zirkzee powinien iść na wypożycznie najlepiej. W takim wieku siedzieć 90% sezonu to niedobrze.
Pokaż więcej