DieRoten.pl

Mecz FCB Frauen przełożony

06.02.2023, 08:47:10
Merk Picture / Shutterstock.com

Dokładnie wczoraj do akcji w rozgrywkach żeńskiej Bundesligi miały powrócić zawodniczki Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Alexander Straus.

Zgodnie z ustalonym terminarzem, wczorajszego popołudnia swoje jedenaste spotkanie ligowe przeciwko ekipie Turbine Potsdam w sezonie 2022/23 rozegrać miały zawodniczki Bayernu Monachium.

Mimo wszystko na krótko przed rozegraniem tego meczu, pojedynek musiał zostać odwołany z powodu bardzo złego stanu murawy, która na stadionie Karla Liebknechta zamarzła i nie nadawała się do używalności.

Póki co nie ustalono nowego terminu tego starcia, ale należy spodziewać się, że w najbliższych dniach władze obu klubów oraz Niemieckiego Związku Piłki Nożnej zasiądą do wspólnych rozmów i osiągną porozumienie, które będzie zadowalające dla wszystkich stron.

− To frustrujące. Chcielibyśmy zagrać w otwierającym sezon meczu z Poczdamem i zdobyć tu trzy punkty, zwłaszcza przed ważnym meczem w przyszłym tygodniu z Frankfurtem – powiedziała wczoraj dyrektorka sportowa FCB Frauen, czyli Bianca Rech.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)06.02.2023 11:51
Niestety ale czasami tak bywa. Nie było sensu grać na takiej murawie.
06.02.2023 10:14
Zima zaskoczyła nie tylko kierowców ale też i piłkarki.
Taki mamy klimat.