DieRoten.pl
Reklama

Mecz FCB Frauen przełożony

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Dokładnie wczoraj do akcji w rozgrywkach żeńskiej Bundesligi miały powrócić zawodniczki Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Alexander Straus.

Zgodnie z ustalonym terminarzem, wczorajszego popołudnia swoje jedenaste spotkanie ligowe przeciwko ekipie Turbine Potsdam w sezonie 2022/23 rozegrać miały zawodniczki Bayernu Monachium.

Mimo wszystko na krótko przed rozegraniem tego meczu, pojedynek musiał zostać odwołany z powodu bardzo złego stanu murawy, która na stadionie Karla Liebknechta zamarzła i nie nadawała się do używalności.

Póki co nie ustalono nowego terminu tego starcia, ale należy spodziewać się, że w najbliższych dniach władze obu klubów oraz Niemieckiego Związku Piłki Nożnej zasiądą do wspólnych rozmów i osiągną porozumienie, które będzie zadowalające dla wszystkich stron.

− To frustrujące. Chcielibyśmy zagrać w otwierającym sezon meczu z Poczdamem i zdobyć tu trzy punkty, zwłaszcza przed ważnym meczem w przyszłym tygodniu z Frankfurtem – powiedziała wczoraj dyrektorka sportowa FCB Frauen, czyli Bianca Rech.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...