DieRoten.pl
Reklama

Mecz Bayernu II w klubowej TV

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Sezon 2023/2024 w przypadku drugiej drużyny Bayernu rozpoczął się już na dobre – wkrótce monachijczycy rozegrają swój siedemnasty mecz ligowy.

Już dziś podopiecznych Holgera Seitza czeka kolejne ważne spotkanie w ramach sezonu 2023/24 – Timo Kern i spółka zmierzą się na własnym podwórku z obecnym liderem bawarskiej ligi regionalnej, czyli Wuerzburger Kickers.

Dla monachijczyków będzie to bardzo ważny mecz z racji na fakt, że „Bawarczycy” mają sobie coś do udowodnienia po ostatnich dwóch porażkach. Warto podkreślić, że nadchodzący bój będzie można zupełnie za darmo zobaczyć w klubowej telewizji. Transmisja będzie dostępna na „FCB.de” oraz na kanale YouTube bawarskiego klubu.

Początek tego starcia zaplanowano dokładnie o 19:00. Wszystkie dostępne streamy z „FCB TV” znajdziecie z kolei pod tym linkiem.

Dziewiąte miejsce w tabeli

Jeśli mowa o sytuacji w lidze, to monachijczycy zajmują obecnie dziewiąte miejsce w tabeli bawarskiej ligi regionalnej z dorobkiem 25 punktów – na wynik ten przełożyło się 7 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek oraz bilans bramkowy 36:34.

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...