DieRoten.pl

Matthaeus: Liczę, że Mueller zostanie powołany do kadry Niemiec

17.05.2021, 08:18:36
Ł. Skwiot

Sezon 2020/21 powoli dobiega końca. Jeśli mowa o rozgrywkach ligowych w Niemczech, to rozgrywki zostaną oficjalnie zakończone w przyszłą sobotę (22 maja).

Na uwadze trzeba jeszcze mieć fakt, że po zakończeniu oficjalnych rozgrywek, czekają nas jeszcze mecze barażowe, które ostatecznie przypieczętują układ sił w nadchodzącym sezonie.

Jeśli mowa o pierwszej Bundeslidze, to baraże zaplanowano dokładnie na 26 i 29 maja. Jednakże to nie koniec emocji piłkarskich, albowiem w dniach 11 czerwca – 11 lipca bieżącego roku czeka nas turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej.

W najbliższych dniach selekcjonerzy poszczególnych reprezentacji będą ogłaszać powołania zawodników, którzy zagrają na EURO. Jeśli mowa o drużynie narodowej naszych sąsiadów zza Odry, to Joachim Loew ogłosi swoją kadrę w najbliższą środę (19 maja).

Wielu kibiców „Die Mannschaft” od miesięcy domaga się powrotu do zespołu przede wszystkim Thomasa Muellera, który ma za sobą dwa świetne sezony (łącznie 29 bramek i 50 asyst). Ostatnio swoje zdanie na temat powrót wychowanka FCB wyraził legendarny Lothar Matthaeus, który liczy, że selekcjoner zdecyduje się na pomocnika Bayernu.

Thomas zasłużył na to, aby wrócić do składy kadry narodowej Niemiec. Mam nadzieję, że dla dobra niemieckiej reprezentacji narodowej, Mueller w końcu zostanie powołany – stwierdził Matthaeus.

źródło: SportBuzzer / GdS

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama22.05.2021 11:10
Stało się, super sprawa :)
17.05.2021 20:11
Już w środę Low ogłosi kadrę Niemiec na Euro i wtedy zobaczymy czy Muller pojedzie czy nie.
17.05.2021 08:35
Należy się jak najbardziej powołanie ;)