DieRoten.pl
Reklama

Maric: Nie spisaliśmy się dobrze

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o zespole Bayernu Monachium do lat 19, to w ubiegły weekend sezon ligowy 2023/24 dobiegł końca dla młodych monachijczyków.

Młodzi piłkarze Bayernu U-19 z pewnością inaczej wyobrażali sobie zakończenie sezonu 2023/24… W ubiegłą sobotę podopieczni Rene Marica rozegrali kiepskie spotkanie i zostali rozbici aż 7:2 przez VfB Stuttgart.

Monachijczycy wykazali się nie tylko fatalną skutecznością w ataku, ale i również popełnili wiele indywidualnych błędów, co przełożyło się ostatecznie na tak wysoki wynik… Co do bramek dla FCB U-19, to honorowe trafienie zaliczyli Wilson oraz Unsoeld.

− Jesteśmy bardzo rozczarowani, ponieważ w przeciwieństwie do oczekiwań, nie spisaliśmy się dobrze. Chcieliśmy tutaj świętować dobre zakończenie sezonu i nagrodzić się za bardzo dobry tydzień treningów – powiedział Maric.

− Pod koniec dnia mieliśmy 18-procentową skuteczność ataków - to nie jest nasz standard. Oczywiście wiemy o sytuacji kadrowej, ale to nie może być wymówka. Nie zaakceptujemy tego i będziemy nad tym pracować – podsumował Rene Maric.

Koniec końców piłkarze Bayernu Monachium U-19 sezon 2023/24 zakończyli na siódmej lokacie. Dorobek monachijczyków po 26 kolejkach to 11 zwycięstw, 4 remisy oraz 11 porażek. Jeśli zaś mowa o bramkach, to mówimy o 58 strzelonych oraz 55 straconych golach.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...