DieRoten.pl

Mane: Tytuły z Bayernem będą czymś wyjątkowym

29.06.2022, 11:31:57
Vlad1988 / Shutterstock.com

Dokładnie tydzień temu Bayern Monachium oficjalnie potwierdził transfer nowej gwiazdy do ofensywy pierwszego zespołu – Sadio Mane.

Senegalczyk przeniósł się na Allianz Arenę za sumę 32 milionów euro stałej opłaty plus 9 milionów euro w bonusach. Przypominamy, że 30-latek otrzymał kontakt do końca czerwca 2025 roku.

Póki co skrzydłowy udzielił już kilku wywiadów po swoim transferze do Bayernu – w rozmowie dla portalu „Sky”, Sadio Mane odniósł się między innymi do rozmów z Julianem Nagelsmannem, czy też swoich celów w zespole rekordowego mistrza Niemiec jak np. wygranie Ligi Mistrzów.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia pomocnik FCB, to poniżej znajdziecie pozostałe fragmenty jego wypowiedzi. Zachęcamy do lektury.

Sadio Mane na temat:

…rozmów z Nagelsmannem:

„…To było zdecydowanie bardzo ważne dla mojej decyzji. Ważna była dla mnie rozmowa z Hasanem Salihamidzicem i trenerem. Rozmowa z Nagelsmannem była dla mnie dodatkową motywacją”.

…wygrania Ligi Mistrzów:

„…Nigdy nie można dokładnie powiedzieć, co jest najważniejsze, niezależnie od tego, ile razy grało się w Lidze Mistrzów. Jest wiele rzeczy, które muszą działać. Skupiamy się teraz na naszej pracy. Będziemy ciężko pracować. Liga Mistrzów nigdy nie jest łatwa do wygrania. To mecze z najlepszymi drużynami na świecie. To będzie trudne, ale jesteśmy gotowi i nie możemy się doczekać”.

…celach w Bayernie:

„…W ciągu sześciu lat pracy w Liverpoolu wygrałem wszystko. Ten transfer to teraz wielka sprawa. Wszystko jest tu nowe. To duża dodatkowa motywacja do podjęcia tego wyzwania. Oczywiście, tytuły z Bayernem byłyby czymś wyjątkowym”.

…zakończenia kariery w Bayernie:

„…To są sprawy, które czekają nas w przyszłości. Nie możesz jeszcze tego powiedzieć. Zamierzam dać z siebie wszystko teraz, a potem zobaczymy, jak to się potoczy”.

…tego, kto jest większy – FCB czy Liverpool:

„…Darzę oba kluby wielkim szacunkiem. Zawsze chodzi o to, by oba kluby walczyły o wszystkie tytuły. Wspaniale jest grać dla takich ekip. Wywodzę się z jednego z najlepszych klubów, a teraz gram dla jednego z najlepszych klubów. Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy i dumny, że tu jestem. To kolejny wielki krok i wyzwanie”.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)29.06.2022 22:41
Nie ma czegoś takiego jak łatwo zdobywane tytuły. Powie to każdy kto choć trochę uprawiał jakikolwiek sport. To jest wynik dobrej i ciężkiej pracy.
29.06.2022 22:16
Dokładnie to samo chciałem napisać:)
29.06.2022 18:37
Chłopa ledwo przyjechał do Monachium, nie poznał jeszcze miasta i drużyny a Ci go pytają o zakończenie kariery w FCB OMG..
29.06.2022 18:34
Oczywiście że będą wyjątkowe, ponieważ będą łatwo zdobywane.
29.06.2022 11:41
Mam tylko nadzieję, że kolo nie myśli o Bundelidze bo do tego to my mamy Czupotongów.