DieRoten.pl
Reklama

Mane przejdzie badania w Dubaju

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli najnowsze doniesienia okażą się prawdziwe, to już jutro Sadio Mane powinien oficjalnie opuścić klub ze stolicy Bawarii.

Dziś nad ranem niemieckie media poinformowały, że Sadio Mane ostatecznie pożegnał się z kolegami z Bayernu i nie poleciał z nimi do Singapuru, gdzie monachijczycy odbędą drugą część letniego tournée po Azji.

Zamiast tego Senegalczyk poleci niebawem do Dubaju, gdzie przejdzie niezbędne badania medyczne przed finalizacją swojego transferu do Al Nassr. Ruch ten nie jest już żadną tajemnicą, co też zostało potwierdzone przez FCB i trenera Thomasa Tuchela na wczorajszej konferencji.

Wszystko zostało wyjaśnione wcześniej w oświadczeniu. Nie ma potrzeby teraz tego komentować. Jest nadal z nami, ale nie grał. Dobrze już wiecie, co to oznacza – powiedział wczoraj Tuchel.

Z informacji Fabrizio Romano oraz kilku innych dziennikarzy wynika, że Sadio przejdzie badania medyczne jutro w Dubaju, po czym złoży podpis pod nawet 4-letnim kontraktem z Al Nassr. Nieoficjalnie mówi się, że jego zarobki będą tam wynosić około 40 milionów euro netto rocznie.

Co do kwoty odstępnego, to bawarski klub ma zarobić od 37 do 40 milionów euro, choć niektóre źródła utrzymują, że kwota ta będzie niższa – według Floriana Plettenberga będzie to około 30 milionów euro.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...