DieRoten.pl
Reklama

Mainz chce 50 mln euro za Grudę

fot. DieRoten.pl
Reklama

W minionym sezonie Bundesligi, ujawniło się kilku nowych utalentowanych piłkarzy. Wśród nich możemy wyróżnić Brajana Grudę z ekipy 1. FSV Mainz 05.

20-latek otrzymał szansę w pierwszym zespole i pokazał się z bardzo dobrej strony, co zaowocowało tym, że zadomowił się na dłużej w drużynie 1. FSV Mainz 05.

Świetne występy młodego skrzydłowego sprawiły, że wzbudził on zainteresowanie wielu topowych klubów – wśród nich możemy wyróżnić przede wszystkim Bayern Monachium, który upatruje w Brajanie wielki talent i nadzieję na przyszłość.

Kolejne media przekonują, że „Bawarczycy” są poważnie zainteresowani pomocnikiem, ale wielką przeszkodą mogą być horrendalne żądania finansowe moguncjan, którzy woleliby mimo wszystko pozostawić Grudę na jeszcze jeden sezon w swoim klubie.

− Plan zakłada, że Brajan zostanie z nami na jeszcze jeden sezon. Pozwolimy mu odejść, ale tylko w przypadku, jeśli tego lata pojawi się odpowiednia oferta – skomentował kierownik sportowy M05, Christian Heidel.

Jak donoszą niemieckie media, moguncjanie mają oczekiwać około 50 milionów euro za swojego zawodnika, co wydaje się być zaporową kwotą dla wszystkich zainteresowanych klubów.


Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...