DieRoten.pl
Reklama

Mahmutovic: Jestem bardzo szczęśliwa grając dla FCB!

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Kilka dni temu Bayern Monachium przeprowadził kolejny transfer do pierwszego żeńskiego zespołu, gdzie trenerem jest Alexander Straus.

Po przedłużeniu kilku kontraktów i przeprowadzeniu pierwszych wzmocnień, niedawno Bianca Rech i spółka sprowadziły do FCB Frauen kolejną zawodniczkę – tym razem mowa o utalentowanej Enie Mahmutovic.

Młoda bramkarka dołączy z początkiem lipca do Bayernu (do tej pory występowała w zespole MSV Duisburg), zaś jej kontrakt będzie obowiązywać do końca czerwca 2027 roku. Niemka jest planowana do pierwszego zespołu, gdzie obecnie numerem jeden jest Mala Grohs.

Tuż po swojej prezentacji, golkipera udzieliła krótkiego wywiadu dla klubowych mediów, w którym nie kryła swojego zadowolenia z faktu dołączenia do bawarskiego klubu.

− Od samego początku byłam pod wrażeniem filozofii klubu na nadchodzące lata. Bayern to nie tylko najsilniejsza drużyna w lidze, ale także jeden z największych klubów na świecie. Każde młode dziecko marzy o tym, by pewnego dnia tu zagrać. Dlatego cieszę się, że sama mogę być częścią tego wielkiego klubu – powiedziała Mahmutovic.

− W nadchodzących latach chcę nadal rozwijać się zarówno jako zawodniczka, jak i jako osoba i zdobyć jak najwięcej tytułów. Naprawdę nie mogę się doczekać poznania zespołu w nadchodzących tygodniach. Niektóre zawodniczki znam już z reprezentacji i wspólnej gry w Bundeslidze – podsumowała Ena Mahmutovic.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...