DieRoten.pl

Magull: Przespałyśmy 20 minut pierwszej połowy

30.03.2023, 09:15:57
Photogenica

Wczorajszego późnego wieczoru, swoje ósme i zarazem ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek żeńskiej Ligi Mistrzów rozegrały piłkarki Bayernu.

Niestety, ale mimo zwycięstwa w pierwszym meczu nad Arsenalem na Allianz Arenie (monachijki zwyciężyły 1:0), wczoraj wieczorem podopieczne Alexandra Strausa zostały pokonane 0:2 przez londyński klub na Emirates Stadium…

W rezultacie FCB Frauen pożegnało się z Champions League na etapie ćwierćfinału. Po ostatnim gwizdku, przed kamerami klubowej telewizji, na kilka pytań odpowiedziała Lina Magull. Kapitanka FCB Frauen nie kryła swojego rozczarowania po opadnięciu z rozgrywek, ale jak podkreśliła, zespół pragnie teraz skupić się na walce o tytuły w kraju.

− Przespałyśmy dwadzieścia minut w pierwszej połowie, byłyśmy zbyt nieostrożne i popełniłyśmy kilka błędów. To zostało ukarane. To zasłużony wynik dla Arsenalu – powiedziała Magull.

− Każda z nas chciała wyciągnąć z tego jak najwięcej. To boli i jest frustrujące. W drugiej połowie starałyśmy się zrobić to lepiej i rzucić wszystko do przodu. Jednak nie byłyśmy w stanie skutecznie przedrzeć się w pole karne i stworzyć okazji – dodała.

− Niestety to nie wystarczyło, musimy spojrzeć na siebie. Nadal gramy o tytuły w kraju i teraz staramy się stanąć jeszcze bliżej siebie i włożyć w to pełną koncentrację – podsumowała Lina Magull.

Na przetrawienie wczorajszej porażki, piłkarki Bayernu będą miały kilka dni – w najbliższą niedzielę o 13:00, podopieczne Alexandra Strausa zmierzą się na wyjeździe w ramach siedemnastej kolejki ligowej z ekipą SV Meppen.

źródło: FCB TV

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)30.03.2023 18:11
Szkoda ale nie ma się co załamywać bo walczą jeszcze o mistrzostwo Niemiec a przewaga nad Wolfsburgiem jest minimalna. Najgorsze by teraz było gdyby nasze panie się załamały!!
30.03.2023 12:16
Oglądałem ten mecz, szkoda porażki ale dziewczyny z Arsenalu były lepsze, no ale i tak brawo dla dziewczyn, teraz 6 zwycieskich spotkań w Lidze i wygrywamy ligę
30.03.2023 11:01
Szkoda. Ale i tak jestem z naszych Pań dumny.