DieRoten.pl

Magull: Cieszymy się naszym zwycięstwem

24.03.2023, 09:51:23
Merk Picture / Shutterstock.com

Kilka dni temu swoje kolejne spotkanie w ramach żeńskich rozgrywek Champions League rozegrały piłkarki Bayernu Monachium.

Jak już informowaliśmy wcześniej, zawodniczki Bayernu odniosły zasłużone zwycięstwo i pokonały Arsenal 1:0. Jedynego gola w tym starciu zdobyła Lea Schueller.

Z kolei tuż po ostatnim gwizdku, w rozmowie dla klubowej telewizji na temat wygranej z londyńskim klubem wypowiedziała się Lina Magull, czyli pani kapitan FCB Frauen. Niemka jest przekonana, że mimo nieco gorszej drugiej połowy, monachijki mimo wszystko zaprezentowały wielką mentalność.

− Jesteśmy zadowolone ze zwycięstwa. W pierwszej połowie grałyśmy bardzo dobrze i zasłużyłyśmy na gola. To jest właśnie to, co będzie ważne w przyszłym tygodniu – powiedziała Magull.

− Niestety w drugiej połowie za bardzo schowałyśmy się z tyłu, ale pokazałyśmy silną mentalność i rzuciłyśmy się do wszystkich piłek. Ogólnie rzecz biorąc, był to mocny występ drużyny. Musimy zabrać ze sobą to pozytywne uczucie – podsumowała Lina Magull.

Zawodniczki Bayernu do akcji powracają już niebawem – już jutro w arcyważnym pojedynku ligowym, podopieczne Alexandra Strausa podejmą na własnym podwórku VfL Wolfsburg. Początek tego hitu żeńskiej Bundesligi zaplanowano o 17:55.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)24.03.2023 11:39
24.03.2023 10:00
Dobrze, że u Pań nie ma takiego cyrku z trenerem.