DieRoten.pl
Reklama

Lucas zdecydował – chce odejść z Bayernu

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Mimo iż w ostatnich dniach pojawiło się sporo optymistycznych informacji, to wszystko wskazuje na to, że Lucas Hernandez nie zagra już więcej dla Bayernu.

Na przestrzeni ostatnich dni w niemieckich i francuskich mediach pojawiło się sporo informacji na temat dalszej przyszłości Lucasa Hernandeza.

Jak już poinformowaliśmy wcześniej, dziś odbyło się spotkanie szefów z Francuzem w sprawie wyjaśnienia kwestii jego kontraktu i gry dla ekipy rekordowego mistrza Niemiec. Wówczas dziennikarze nie znali jeszcze decyzji zawodnika.

Dosłownie przed chwilą uległo to jednak zmianie, albowiem jak poinformował Florian Plettenberg z portalu „Sky”, francuski defensor miał poinformować już włodarzy bawarskiego klubu, że nie planuje przedłużać swojej umowy poza 2024 rok, zaś jego celem jest transfer do Paris Saint-Germain.

Mówi się, że „Bawarczycy” pozwolą mu odejść, jeśli na stole pojawi się oferta rzędu 60 milionów euro plus bonusy. Klub przekazał również zawodnikowi, że teraz to paryżanie muszą złożyć im oficjalną ofertę.

Lucas Hernandez

Francuski defensor na Allianz Arenę trafił latem 2019 roku za sumę 80 milionów euro z Atletico. W trakcie swojego dotychczasowego pobytu w Monachium, Lucas Hernandez rozegrał 107 spotkań dla Bayernu, zaś jego dorobek w tym czasie to 2 bramki, 8 asyst oraz 10 tytułów.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...