DieRoten.pl
Reklama

Lucas robi coraz większe postępy

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Kolejne dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego przy Saebener Strasse w sprawie poziomu sprawności Lucasa Hernandeza.

Jak już dobrze wiemy, francuski defensor na samym początku mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku, doznał zerwania więzadła krzyżowego w kolanie, po czym był zmuszony przejść poważną operację i poddać się wielomiesięcznej rehabilitacji.

Na całe szczęście wszystko przebiega zgodnie z planem i Francuz z każdym tygodniem robi coraz większe postępy, zaś proces jego leczenia przebiega wręcz wzorowo!

Kolejne pozytywne informacje w sprawie Lucasa Hernandeza opublikował dziś niemiecki dziennik „Bild”, który donosi, że choć defensor kontynuuje nadal ćwiczenia z piłką, to jego program treningowy jest już bardzo intensywny, zaś kolano nie wykazuje żadnych negatywnych reakcji.

Co więcej dziennikarze zauważyli, że ruchy 27-latka są coraz żywsze. Dlatego też jeden z ulubieńców kibiców rekordowego mistrza Niemiec znajduje się na bardzo dobrej drodze, aby niebawem wznowić zajęcia z kolegami!

Celem francuskiego piłkarza jest powrót na końcówkę sezonu 2022/23, zaś mając na uwadze jego dotychczasowe postępy, scenariusz ten wydaje się być całkiem realny.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...