DieRoten.pl

Lucas o krok od transferu do PSG?

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Niemieckie i zagraniczne media nie mają najmniejszych wątpliwości, że dni Lucasa Hernandeza w Bayernie Monachium są policzone.

Francuski stoper już jakiś czas temu podjął decyzję i poinformował szefostwo FCB, że nie chce przedłużać kontraktu z bawarskim klubem. Zamiast tego celem Francuza jest zasilenie szeregów Paris Saint-Germain w nadchodzącym letnim okienku transferowym.

Bazując z kolei na niemieckich i zagranicznych doniesieniach prasowych, Lucas Hernandez osiągnął już pełne porozumienie z paryżanami w sprawie 5-letniego kontraktu. Nieoficjalnie mówi się, że defensor będzie mógł liczyć na sporą podwyżkę wynagrodzenia w PSG.

Zaawansowane rozmowy obu stron

Dziennikarze niemieckiego „Bilda” donoszą, że Lucas już od kilku dni posiada słowne porozumienie z paryskim klubem w kwestii umowy. Wkrótce potem Paris Saint-Germain rozpoczęło z monachijczykami negocjacje w sprawie kwoty odstępnego.

Mówi się, że w ostatnim czasie rozmowy pomiędzy Janem-Christianem Dreesenem a Nasserem Al-Khelaifim stały się bardzo konkretne i obie strony powinny wkrótce się dogadać. Podobnie sytuację przedstawił włoski ekspert transferowy i reporter Fabrizio Romano.

Odejście Lucasa Hernandeza jest już w zasadzie kwestią czasu, zaś negocjacje PSG z FCB są na zaawansowanym etapie. Kiedy już odejście Francuza zostanie „przyklepane”, wówczas mistrzowie Niemiec aktywują klauzulę odejścia w umowie Kim Min-jae z SSC Napoli.

Źródło: Romano / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...