DieRoten.pl
Reklama

Liverpool i United pytały o Gravenbercha

fot. Shutterstock.com\Vlad1988
Reklama

Doniesienia z ostatnich dni, jakoby zawodnikiem ponownie zaczęły się interesować Manchester United i Liverpool, potwierdził Fabrizio Romano.

Ryan Gravenberch wielokrotnie już narzekał, i to publicznie, na brak wystarczającej liczby minut na boisku. Holendra rzeczywiście nie ogląda się za często na murawie, a gdy już gra, zazwyczaj nie wykorzystuje swojej szansy. W związku z tym pojawiały się już w styczniu spekulacje o tym, że może on przedwcześnie opuścić Monachium.

Kierunek: Premier League? Czy kolejny sezon w Bawarii?

Z racji tego, że do klubu dołączył Konrad Laimer, a w tle przewija się jeszcze transfer nowej "6", jak również niepewna przyszłość Goretzki, Gravenberch nie może być niczego pewny, a zwłaszcza miejsca w składzie. Wczoraj Sport Bild informował, że dwa kluby, które już wcześniej interesowały się pozyskaniem Holendra, ponownie o niego pytały.

Mowa tutaj o Liverpoolu, w którym fanem talentu Ryana jest Juergen Klopp, a także Manchesterze United, w którym trenuje Erik ten Hag, a który już współpracował w przeszłości z 21-letnim pomocnikiem. Fabrizio Romano podaje, że drużyny te są poinformowane o obecnej sytuacji Gravenbercha, jednak nie złożyły jeszcze żadnej oficjalnej oferty. Jak na razie "Bawarczycy" nie planują sprzedawać swojego gracza, jednakże sytuacja ta może ulec zmianie pod koniec okienka, a wtedy, jak dodaje Romano, należy zwłaszcza patrzeć na to, co zrobi United.

Ryan dla Bayernu

Ryan Gravenberch dołączył do Bayernu z Ajaksu, rok temu, za około 20 milionów euro. Do tej pory, w barwach FCB, wystąpił w 33 meczach, w których strzelił 1 bramkę, notując przy tym 1 asystę. Jeśli "Bawarczycy" rzeczywiście zdecydują się na pozyskanie nowej "6", wówczas bardzo prawdopodobne jest, że ktoś z dwójki Goretzka-Gravenberch opuści Bawarię.

Źródło: Fabrizio Romano
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...