DieRoten.pl

Lewy: Bayern walczy o trofea co roku

07.09.2019, 13:22:00
FotoOlimpik

Nie tak dawno temu Bayern Monachium oficjalnie potwierdził przedłużenie kontraktu z Robertem Lewandowskim o kolejne dwa lata. Obecna umowa Polaka obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Przy okazji tego wydarzenia, polski snajper udzielił dość obszernego wywiadu przed kamerami oficjalnej telewizji Bayernu Monachium. Na ten moment pragniemy Wam zaprezentować tylko kilka małych fragmentów.

Podczas rozmowy z dziennikarzem Robert Lewandowski przyznał, że doskonale pamięta swój pierwszy dzień w Monachium, zaś FCB jest klubem, który rok w rok walczy o najwyższe trofea (nie tylko na krajowym podwórku, ale i również w Europie), dlatego też nie miał wątpliwości, aby przedłużyć swoją umowę.

Pamiętam swoje pierwsze dni w Bayernie. To było dla mnie wyjątkowe uczucie założyć trykot tego klubu po raz pierwszy w karierze. Pierwszy raz miałem uczucie, że noszę trykot wielkiego klubu − powiedział Lewandowski.

− Wiem doskonale, że Bayern gra i walczy o trofea każdego roku. Nie tylko o Bundesligę, ale i również o Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów − zaznaczył kapitan polskiej reprezentacji narodowej.

− To właśnie był wyznacznik, którym się kierowałem, ponieważ mogłem poczynić kolejny krok w swojej karierze. Bayern to zespół, z którym chce walczyć dalej i zostać tutaj na lata − podsumował Robert Lewandowski.

Nieco później pojawi się druga część tego wywiadu, dlatego też prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

źródło: FCB.tv
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama07.09.2019 23:04
W Niemczech może i mamy szansę. Ale bądźmy poważni, szanse w Europie są niewielkie. Bo mamy tak naprawdę jednego gracza na poziomie europejskim. To Lewy.
07.09.2019 15:38
W tym sezonie mamy szansę wygrać Ligę Mistrzów. Mamy kompletną kadrę w której są zawodnicy mogący zrobić różnice.
07.09.2019 14:05
@tapczan

Nie wspominaj nawet o tym meczu, ech
Ciekawe jak wypadniemy w tym sezonie, może będziemy mieli jednak większe ambicje i chęci do gry.
07.09.2019 13:47
Rok temu w meczu z Liverpoolem walki z naszej strony nie było.
I fajnie powiedział, że w Bayernie poczuł pierwszy raz w życiu, że założył trykot wielkiego klubu - wywiad powinni dać na stronie BVB :D

reklama