DieRoten.pl

Lewandowski wrócił do biegów!

31.10.2017, 11:48:16
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Doskonałe wiadomości docierają do nas wprost z obozu Bayernu Monachium! Do zajęć biegowych powrócił dziś najlepszy strzelec bawarskiego zespołu, czyli Robert Lewandowski!

reklama

reklama

Mamy dla was świetne wiadomości! Jak podaje niemiecki dziennik „Bild” do zajęć biegowych powrócił dziś Robert Lewandowski, który w ostatnim meczu został ściągnięty już w pierwszej połowie.

Przypomnijmy raz jeszcze – nasz rodak w momencie zdobycia bramki na 2:0 w spotkaniu 10. kolejki ligowej z RB Lipsk od razu udał się do ławki rezerwowych, gdzie sztab medyczny „Die Roten” udzielił mu pomocy.

„Lewy” tuż przed końcem pierwszej połowy został ściągnięty zapobiegawczo, aby nie pogłębiać możliwego urazu. Na całe szczęście badania nie wykazały niczego poważnego – najlepszy strzelec Bayernu był zwyczajnie przemęczony stąd niegroźny uraz mięśniowy.

Robert decyzją Juppa Heynckesa nie pojechał z resztą zespołu do Glasgow, gdzie dziś wieczorem klub zagra swoje czwarte spotkanie w fazie grupowej Ligi Mistrzów – zarówno trener, sztab szkoleniowy jak i sam zawodnik nie chcą podejmować zbędnego ryzyka.

Szczęśliwie Robert otrzymał zielone światło od lekarzy i w dzisiejszym porannym treningu przy Saebener Strasse wznowił zajęcia biegowe. Oznacza to tym samym, że Lewandowski będzie gotowy na mecz z Borussią Dortmund w najbliższą sobotę.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama31.10.2017 19:07
Na mecz z Dortmundem powinien być gotowy:)
31.10.2017 18:31
31.10.2017 13:33