Fatalne wieści docierają do nas ze zgrupowania reprezentacji Niemiec. Wszystko wskazuje na to, że Lennart Karl doznał poważnej kontuzji na treningu i występ 18-latka na Mistrzostwach Świata stanął pod znakiem zapytania.
Do nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem zawodnika Bayernu doszło w przeddzień meczu z Amerykanami. Selekcjoner reprezentacji Niemiec nie ukrywał swojego zmartwienia zaistniałą sytuacją.
– Niestety, Lenny doznał dzisiaj kontuzji na treningu. Szczerze mówiąc, nie wyglądało to zbyt dobrze. Teraz musimy po prostu poczekać – przyznał Julian Nagelsmann,
– Proszę was o odrobinę cierpliwości. Jedziemy teraz do szpitala i zrobimy badania. Zostawcie go na chwilę w spokoju, zawodnik musi to teraz przede wszystkim przetrawić, my zresztą też.
Szkoleniowiec dodał również, że sztab bierze pod uwagę każdy scenariusz.
– Potem zobaczymy, czy, miejmy nadzieję, będziemy mogli rozegrać z nim ten turniej, czy też będziemy musieli dowołać kogoś w jego miejsce.
Komentarze