DieRoten.pl
Reklama

Laimer: Wynik 2:2 jest do zaakceptowania

fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Reklama

Wrześniowa przerwa reprezentacyjna dla Bayernu Monachium dobiegła końca w ubiegły piątek, kiedy to FCB podejmowało u siebie Bayer 04 Leverkusen.

Jak już informowaliśmy wcześniej, Bayern w ramach czwartej kolejki ligowej mierzył się na własnym podwórku w ubiegły piątek z Bayerem 04 Leverkusen.

Mimo licznych okazji bramkowych, monachijczycy byli w stanie wywalczyć tylko remis 2:2, choć mając na uwadze sytuacje bramkowe B04, wynik ten wydaje się być zasłużony. Uważa tak również pomocnik mistrzów Niemiec – Konrad Laimer – który po meczu udzielił wywiadu dla „Sky”.

− To zawsze boli, gdy traci się bramkę tak późno. Zasadniczo był to prawdopodobnie zasłużony remis, choć oczywiście to normalne, że zawsze chcesz sięgnąć po 3 punkty – powiedział Laimer.

− Trudno było nam wyjść na prowadzenie. Leverkusen to również dobra drużyna, która również miała swoje okazje. Wynik 2:2 jest w pełni zasłużony i do zaakceptowania – dodał.

W kontekście dalszej części sezonu ligowego 2023/24, pomocnika Bayernu zapytano również jak poważnie należy traktować „Aptekarzy” w kwestii rywalizacji o mistrzostwo Niemiec.

− Oczywiście poważnie, jak widzieliście w tym meczu i w pierwszych trzech kolejkach. To super drużyna, super indywidualni zawodnicy i mają plan, jak chcą grać w piłkę. Sezon dopiero się zaczyna i czekamy na ekscytujące rozgrywki – podsumował Konrad Laimer.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...