DieRoten.pl

Laimer: Temat przenosin do FCB jest dla mnie nieaktualny

09.10.2021, 07:50:26
Fotolia

Podobne artykuły

W trakcie letniego okienka transferowego w 2021 roku, z ekipą rekordowego mistrza Niemiec łączyło się wielu zawodników − wielu z nich na pozycję prawego defensora.

reklama

reklama

Jakiś czas temu podczas wywiadu dla „Sport Bilda” boss RB Lipsk, czyli Oliver Mintzlaff potwierdził, że pod koniec letniego okienka transferowego, monachijczycy starali się jeszcze pozyskać Konrada Laimera, pytając go o transfer, ale ostatecznie nie doszedł on do skutku.

Prawy defensor również potwierdził w niedawnym wywiadzie, że monachijczycy próbowali go pozyskać, ale jak sam podkreślił – temat ten jest już dla niego nieaktualny.

− Jestem piłkarzem RB Lipsk i na tym się w pełni skupiam. Będę dawał z siebie wszystko dla RBL – powiedział niedawno Laimer.

− Temat przenosin do Bayernu jest dla mnie nieaktualny. Czekają nas ważne spotkania i wyzwania w tym sezonie – podsumował 24-letni Austriak.

Choć temat transferu został definitywnie zakończony, to niektórzy dziennikarze utrzymują, że może on powrócić latem przyszłego roku, zwłaszcza że umowa Austriaka z RB Lipsk obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

 

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama16.10.2021 10:43
Będzie tematem, skoro kończy mu się kontrakt.
09.10.2021 21:06
09.10.2021 11:46
Laimer gra lepiej jako środkowy pomocnik. Niklas zostanie i będzie grał na środku obrony. Na prawej stronie więcej szans powinien moim zdaniem dostawać Stanišić, choć mi marzy się Ridle Baku.
09.10.2021 10:56
Bayern dalej daleki jest od rozwiązania problemu prawej strony, a jak odejdzie Suele to ściągnięcie na tą pozycje zawodnika będzie konieczne. Temat Laimera wróci.