DieRoten.pl
Reklama

Kwalifikacje do LM: FCB Frauen zagrają z Realem Sociedad

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Jak już informowaliśmy wcześniej, przygotowania do nowego sezonu 2022/23 w przypadku żeńskiej drużyny Bayernu dobiegły już jakiś czas temu końca.

Podczas gdy większość zawodniczek bawarskiego klubu przebywa obecnie na zgrupowaniach reprezentacji narodowych swoich krajów, to w ubiegły czwartek odbyło się oficjalnie losowanie par w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzyń UEFA.

Jeśli mowa o zespole Bayernu, to podopieczne Alexandra Strausa o awans do fazy grupowej Champions League powalczą z wicemistrzyniami Hiszpanii, czyli Realem Sociedad.

– Real Sociedad to dobra drużyna, w zeszłym sezonie zajęli drugie miejsce, to będzie dla nas dobre wyzwanie – powiedział trener Alexander Straus.

– To będzie ciekawy dwumecz, ale myślę, że mamy duże szanse na zakwalifikowanie się. Jesteśmy nastawieni optymistycznie i pozytywnie podchodzimy do tego – podsumował opiekun FCB Frauen.

Monachijki najpierw zagrają pierwszy mecz drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzyń w San Sebastian (20 lub 21 września), zaś rewanż na Campusie bawarskiego klubu odbędzie się 28 lub 29 września.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...