DieRoten.pl

Kramaric Piłkarzem Września w Bundeslidze

17.10.2020, 00:40:07
FotoOlimpik

Poznaliśmy już laureata pierwszej nagrody Zawodnika Miesiąca w Bundeslidze w kampanii 2020/21, która została wprowadzona do rozgrywek ligowych w Niemczech przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej w sezonie 2018/19.

W przeprowadzonym głosowaniu, Piłkarzem Września wybrano Andreja Kramarica z drużyny TSG Hoffenheim, który zdobył w sumie 5 bramek w poprzednim miesiącu. Tym razem spośród graczy Bayernu, nominowani byli Joshua KimmichSerge Gnabry oraz Leroy Sane.

Nominowani byli następujący zawodnicy:

– Serge Gnabry (Bayern)
– Joshua Kimmich (Bayern)
– Leroy Sane (Bayern)
– Andrej Kramaric (TSG Hoffenheim)
– Sasa Kalajdzic (Stuttgart)
– Niklas Fuellkrug (Werder)

W głosowaniu na najlepszego gracza danego miesiąca biorą udział nie tylko dziennikarze oraz kapitanowie wszystkich drużyn BL, ale i także kibice oraz legendarni piłkarze Bundesligi. Warto także nadmienić, iż głosowanie odbywa się w dwóch etapach (nominowanych zawsze będzie 6).

Selekcja do tej nagrody opiera się na obszernych danych zebranych przez zależną DFL firmie „Sportec Solutions”. Piłkarz Miesiąca jest zestawiony na podstawie ponad 20 różnych kryteriów jak na przykład liczba zdobytych goli, asyst czy wykreowanych okazji. Po wyróżnienie sześciu graczy rozpoczyna się drugi etap.

W drugiej fazie następuje głosowanie na wyróżnionych zawodników. 30% wszystkich głosów należy do kapitanów 18 drużyn Bundesligi. Taką samą ilość do rozdysponowania mają eksperci składający się z legend oraz dziennikarzy. Najwięcej do powiedzenia mają jednak kibice z całego świata, którzy mogą w sumie oddać 40% wszystkich głosów.

>>> Głosować na zawodnika danego miesiąca zawsze można tutaj <<<

Wyniki wszystkich głosowań znajdziecie poniżej. Przy każdym głosowaniu będziemy uzupełniać poniższe zestawienie o kolejne nazwiska.

Wrzesień: Andrej Kramaric (TSG Hoffenheim)
Październik: 
Listopad: 
Grudzień: 
Styczeń: 
Luty: 
Marzec: 
Kwiecień:
Maj:
 

źródło: Bundesliga.com
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (5)

reklama17.10.2020 23:06
Chyba mu sie należało
17.10.2020 11:02
W tym miesiącu walka była naprawdę zacięta!!
17.10.2020 09:16
Nie jestem zaskoczony, gratuluję.
17.10.2020 09:12
Bez niespodzianki, to był jego miesiąc.
17.10.2020 09:06
Mecz z Bayernem zdecydował choć nie tylko.