DieRoten.pl

Wczorajszy wieczór z całą pewnością należał do Roberta Lewandowskiego, który w pojedynku z aktualnymi mistrzami Grecji zaliczył bardzo dobry występ i dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

reklama

Pod wrażeniem dyspozycji swojego podopiecznego jest trener Bayernu – Niko Kovac – który w krótkim wywiadzie dla niemieckiej telewizji „Sky” pochwalił Roberta Lewandowskiego i podkreślił, że jest on bardzo ważny dla klubu. W dalszej części rozmowy 47-latek odniósł się także do przebiegu meczu z AEK oraz nadchodzącego „Der Klassiker” z Borussią Dortmund.

− Jestem szczęśliwy z powodu Roberta Lewandowskiego, to bardzo ważny zawodnik dla naszego klubu. Miał cztery okazje bramkowe i dwie z nich zamienił na bramki, co jest dobrą proporcją – podsumował Chorwat.

Nie jest łatwo na ten moment, musimy nadal ciężko pracować. Co do nadchodzącego meczu z Borussią, to jesteśmy pozytywnie nastawieni. Zwycięstwa są ważne dla Twojej pewności. Udamy się do Dortmundu i pokażemy z czego jest ulepiony Bayern Monachium – powiedział Niko Kovac.

− Jesteśmy nieco zaskoczeni jak nasi rywale ustawili się w „diamencie”, ale po 30 minutach odpowiednio się dostosowaliśmy i graliśmy dobrze. To zwycięstwo jest przede wszystkim bardzo ważne dla naszej pewności. Po drugie, to ważne, że stworzyliśmy sobie wiele okazji – mówił dalej.

Pod koniec rozmowy poruszono temat atmosfery w zespole oraz wyciekających co jakiś czas informacji z szatni do prasy. Już podczas wtorkowej konferencji prasowej 47-latek zaznaczył, że takie zachowanie nie wpływa zbyt dobrze na dyspozycję klubu w danym okresie.

− Atmosfera w zespole jest dobra. Do mediów wyciekają informacje, ale to dzieje się także w innych klubach, nie tylko w Bayernie. Jeśli wiecie (do reportera - przyp. red.) kto to robi, to poinformujcie mnie. Pogadam sobie z nim – kontynuował 47-latek.

źródło: FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama



08.11.2018 19:47
Gdyby chociaż raz ktoś był szczery i powiedział prawdę. Dobrej atmosfery nie ma, wczoraj graliśmy kichę i wcale tylu sytuacji nie mieliśmy!! można by tak wymieniać ale jeśli ktoś wierzy że pod sterami Chorwackiego trenera odniesiemy sukces to bardzo się przeliczy!!
08.11.2018 10:43
Czyli wszystko jest super a do Dortmundu jedziemy po zwycięstwo. Chciałbym w to wierzyć ;)

reklama